Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem mehetek el moziba...

Miért nem mehetek el moziba 16 évesen???

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap megbeszéltük a barátnőmmel hogy ma elmegyünk moziba mert végre kiadták a filmet amit már régóta meg akartunk nézni. Ma viszont lemondta, mondván soká ér haza és még edzése is lesz. A többi barátnőmet is kérdeztem hogy nincs-e kedvük jönni, de senki nem ér rá. Én viszont tényleg meg akartam volna nézni a filmet, mert holnap utazunk vissza külföldre, így úgy döntöttem hogy egyedül megyek ha már senki nem akar csatlakozni. Anya viszont nem enged el. Azt mondta hogy túl szép vagyok és hogy bárki megerőszakolhat vagy elrabolhat és túl fiatal vagyok. Elmondanám hogy a mozi egy plázában van ahol rengeteg ember van, még a WC is folyamatosan tömve van ( nem viccelek ) és a plázához vezető út sem egy sikátoron át vezet, így gyakorlatilag semmi esély nem lenne rá hogy megrontsanak. Felvetettem azt az ötletet is hogy felhívom a film előtt hogy megnyugodjon, de így sem enged!!!!!! Mit csinálhatnék??? Annyira elakartam volna menni megnézni, egész nyáriszünetben ezt vártam és most mehetnék de anya keresztbe tesz. És mindig ez a kifogás hogy bárhol bármikor megerőszakolhatnak, pedig a nálam jóval fiatalabbakat engedik el másik városokba lófrálni.
2021. szept. 9. 14:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom... anyukádnak érdekes elképzelése van a nagyvárosi hétköznapokról. Fényes nappal sem az utcán, sem egy moziba beülve senki nem fog bántani. Ennyi erővel 22 évesen is megerőszakolhatnának, egy férfi akkor is erősebb lesz nálad.
2021. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Fogod magad és elmész. Este ha hazaérsz nyilván balhé lesz, de ha anyád ilyen hülye, akkor más nem nagyon marad. Apukáddal mi van egyébként?
2021. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A szüleim másfél éves koromban elváltak és apa nem igazán foglalkozik velünk. Van egy bátyám de ő most ment el egyetemre és különben is tudnám a válaszát. Ő is ugyanazt mondaná mint amit anya
2021. szept. 9. 14:29
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Zárjanak kalitkába, ott nem fér hozzád az erőszakoló... bocs, nem te tehetsz róla. Iskolába azért engednek, vagy ott is veszélyben vagy...?És nagyon sajnálom, hogy így kezelnek.
2021. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Menj el anyukáddal. Vagy tesóddal. Vagy tesód egyik barátjával. Vagy bárkivel, akiben anyud megbízik, rokonnal, akárkivel.

Én biztos nem mennék el egyedül, és sajnálám, ha egy 16 éves lányt fiút nénit bácsit egyedül látnék a moziban. Szerintem ez inkább társas program, találj valakit magad mellé. :)

2021. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Alapjáraton anya elengedne ha legalább 1 barátnőmmel mennék, de azt mondta hogy egyedül semmi esetre sem. Mindegy, már úgy is letettem a filmről, csak az bánt hogy a többi barátnőmet gondtalanul elengedik mindenhova és este 10-ig is kint maradhatnak
2021. szept. 9. 14:39
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Mutasd meg anyukádnak a color maniac videójat a nem erőszakról (neked is ajánlom) és megtudja, hogy nem az ért erőszakolnak meg mert szép vagy
2021. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Hívd el magaddal anyukádat. Te megnézd a filmet anyukádnak meg nyugodt marad a lelke. Mindneki nyer.
2021. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Miért mondtad el neki, hogy barátnőd lemondta, ha tudod, hogy milyen? Amúgy meg ha csak annyi kell, akkor mond hogy találtál mást akivel mész.
2021. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%
9-es, nem kell, hogy hazudjon.
2021. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!