Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétfőn már ugye mehetek...

Hétfőn már ugye mehetek moziba és nyitva lesznek a szórakozóhelyek is?

Figyelt kérdés
Nagyon party hangulatom van már, úgy mennék mindenhova nem félek én ilyen vírusoktól
2020. ápr. 29. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem lesznek nyitva. Ugyhogy jegeljed a party hangulatodat még egy kicsit.
2020. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Én ma leírtam itt, hogy nem hordok maszkot a buszon, erre majd meg öltek a kommentelők. Én sem félek a vírustól, de javaslom ne írd itt mert tudod milyenek a vírustól rettegők!

Én is remélem, minél hamarabb visszaáll a normális élet!!

2020. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
a mozik majd júniustól
2020. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Addig nem féltek a vírustól, amíg egy Neked kedves személy, netán Te magad nem kapod el. Utána meg jöhet a gatyamosás... (mert berezelsz a gatyába). Higgyétek el, hogy ez cseppet sem gyerekjáték! Az egész világ foglalkozik vele, emberek halnak meg, országok termelése leáll!!!
2020. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

2 es téged lehet hogy nem támad meg a vírús,de kitünő terjesztő lehetsz.

Egy biztos ,még mindig több a hülye ember,mit a vírusos .

Majd ha leszállítanak buszról,vagy fel sem szállhatsz,majd hordod .Nincs mozi,meg különböző nyilvános partik.

Maradj otthon !

2020. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
#4: Jobban félek attól, hogy nem lesz munkám és fizetésem. A vírustól nem félek. Eddig is tömegközlekedéssel jártam, semmi bajom. Hónapkig senki nem fog bezárva ülni otthon. Szóval jogos ez a kérdés is ...Ha csak nem provokálásként lett kiírva.
2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Májusban csinálnak egy csomó random tesztet, majd abból kiderül, hányan vannak, akik nem érzik magukat betegnek, tünetmentesek, de azért vígan terjesztik a vírust.
2020. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Hétfőtől még biztos nem lesznek nyitva, talán nyáron.

Sokan mennének ide-oda, hidd el, élnék az életüket, ahogy eddig, de hát ez van...ez egy türelemjáték.

Egyébként én sem félek a vírustól, a totális elszegényedéstől annál inkább.

2020. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!