Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hogy reagálnátok,...

Szülők, ti hogy reagálnátok, ha a (tinédzser) gyereketek több pénzt keresne mint ti?

Figyelt kérdés
Kriptovalutázással például.

2021. szept. 11. 17:57
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10-es átlagfizetésből élőkre gondoltam, igaz ezt nem írtam bele.
2021. szept. 11. 18:53
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Apám régen leszögezte, hogy bár így is büszke rám, mert becsületes és jószívű vagyok, de öröme teljesebb lenne, ha a későbbiekben olyan munkám lenne, amivel nem nála, hanem úgy általánosan sokat (vagy legalábbis többet az alap megélhetésnél) keresnék anélkül, hogy megszakadok, mert az azt jelentené, hogy nem kell semmit nélkülöznöm vagy aggódnom, tudok félretenni és nem a munka viszi el az életemet anélkül, hogy arra költhetem a pénzem, amire kívánalmam van. Rajta vagyok az ügyön, és ha az ég is úgy akarja, akkor sikerül az is, hogy a sok igyekezetéért cserébe legalább néhány évig szép (fél)nyugdíjaskort adhassak neki, mert nem lesz kötelező dolgoznia 12 órában.
2021. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sincs gyerekem, de en is nagyon buszke lennek ra, foleg ha olyan dologgal foglalkozna, amit szeret is csinalni.

Az en anyam mikor megtudta, hogy tobbet keresek nala, lekezeloen ram nezett, mint egy utolso sz.rra, es csak ennyit mondott "Pfejj, kis huszoneves tobbet keres, mint en".

2021. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
12# Rendes vagy:)
2021. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 l0m3x ***** válasza:
24%

Elsőnek is kriptovalutázással biztos, hogy nem. Ha igen, akkor már tud csalni. Instant börtön.

Amúgy meg az nem baj, ha többet keres, hiszen jólnevelt gyerekként: Félretesz, gondoskodik a környezetéről stb.

Az irigység nem opció egy szülőnél. Ha minden jó akkor jó...

2021. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden álmom. Nagy nyomás kerülne le rólam, ha tudnám, hogy jól boldogulnak annak ellenére, hogy én anyagilag nem tudom segíteni az életkezdésüket. Az én seggem alá be volt tolva egy kis garzonlakás, de én 99% hogy ezt nem fogom tudni megteremteni nekik, ami miatt szarul érzem magam. Akkor is, ha ez részben az elképesztő budapesti ingatlanpiacnak köszönhető.
2021. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%
10-es vagyok. Mégis miért lettem lepontozva? Azért mert magas a fizum? Nyilván örülnék neki ha többet keresne nálam a nem létező gyerekem, ez tény, de irigységből ne pontozzatok , mert primitív.
2021. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15-ös: nem tudom honnan veszed ezt. Nem csak bányászni lehet hanem kereskedni is vele, nem mellesleg aki leadózza az semmiképpen sem megy börtönbe. Ha kereskedsz akkor hasonlóképpen működik mint a részvényezés csak a kriptoval nagyobbat lehet kaszálni.
2021. szept. 11. 22:28
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2021. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%
Anyám kicsit felháborodott, mikor megtudta. Utána örült neki, büszke volt, de láttam, hogy kicsit elszomorította.
2021. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!