Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hogy reagálnátok,...

Szülők, ti hogy reagálnátok, ha a (tinédzser) gyereketek több pénzt keresne mint ti?

Figyelt kérdés
Kriptovalutázással például.

2021. szept. 11. 17:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki
2021. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 l0m3x ***** válasza:
79%

18-as. Haminden smakkol akkor jó, de én nem kúltiválom a valutákon "legálisan" élősködőket. Lásd több gazdasági világválság. Eleve akik bankokban dolgoznak, milyen zombi neveltetést kaptak? És továbbfejlesztette az oktatás halottá. Milyen lelkületü ember ad az esélytelen buta embernek hitelt, akkor is ha tudja hogy belebukik.

Nem vagyok hitelben érdekelt, se károsúlt, de a bármilyen valuta biznyic mindíg valaki kárára megy.

2021. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Jól keres, de nálam nem jobban, csodálkoznék ha összeszedne havi 3 milliót minimum, én lennék a legboldogabb.
2021. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz gyerekem örülnék, ha többet keresne nálam, legalább nem kell aggódnom, hogy mivan ha nem tudja beosztani a pénzét és hónap végén utcára kerül vagy valami :D


Én is fiatal vagyok és lényegesen többet keresek, mint a szüleim, de tudom hogyan reagálnának.... Inkább megtartom magamnak ezt az információt...

2021. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24-es no offense, de a szüleidnek hogy nem tűnik fel hogy a gyerekük több pénzt keres mint ők?😅
2021. szept. 14. 16:41
 26/26 anonim válasza:
86%
Privátban leírom mindjárt :) Azért mégsem ország-világnak akarom itt leírni:D
2021. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!