Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdekel ti hogy látjátok ezt...

Érdekel ti hogy látjátok ezt a helyzetet? Te tartottad el a szüleid és tesóid, mert nem nagyon akartak rendes munkát keresni. Sosem tudtál félretenni, a fizudból havi 20 rongyod maradt. Ideg beteg lettél attól hogy folyton kikapcsolták a villanyt

Figyelt kérdés
a sok segítséged ellenére is. Sok év telt el, a szüleidnek is jobban megy neked is, neked főleg. Itt jön a csavar, a szüleid örökölnek, amiből kap minden tesód, csak te maradsz ki belőle. Mert te úgyse szorulsz rá alapon. Nektek hogy esne?
2021. szept. 14. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem kell velük tartani a kapcsolatot aztán legyenek boldogok.
2021. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a pénz miatt, de olyan jól esett volna ha nem felejtik el a régi dolgokat, hogy kidolgoztam értük a belem. Most pedig egy kukkot sem szólnak a pénzről csak látom hogy minden féléket vásárolnak, költekeznek.
2021. szept. 14. 18:15
 3/19 A kérdező kommentje:
Megszakitani a kapcsolatot, sajnos ahhoz én túl gyenge lennék. Ahhoz is az voltam hogy elzárjam a pénz csapot.
2021. szept. 14. 18:19
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntetném a kapcsolatot velük. Lehet ez drasztikusan hangzik és lehet mondani, hogy anyagias vagyok, de nem érdekel, én biztos nem tűrném el ezt.
2021. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tartanék el cselekvőképes felnőtt embert tartósan.Látod ,mi értelme volt..
2021. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Most már talán elég erős vagy, hogy elzárd a pénzcsapot. Gondolj mindig erre, mikor mennek kuncsorgni.

Mert menni fognak, ez nem is kérdés. Pár hét alatt a se99ére vernek az örökségnek, aztán meg nem tudják visszafogni a költekezést.

2021. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy ha hagyod hogy élősködjenek rajtad, meg is érdemled.
2021. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már rég külön élünk a férjemmel, igen gyakran jöttek kölcsön kérni miután elköltöztem, sajnos hiába keresnek 3 annyit mint én, sosincs pénzük mert nem tudják beosztani. Igen, azóta van munkájuk is mióta elköltöztem. A kölcsönökről sincs szó,hogy vissza kapjuk.
2021. szept. 14. 18:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz a legkisebb a veszteséged,ha nem adsz többet.

Az ilyesfajta segítség által könnyen megtanulja az ember,hogy tényleg csak akkor segíts,ha önzetlenül és viszonzás nélkül meg tudod tenni.

Vedd ezt úgy,mint egy drága leckét az élettől.

Sokszor azok bántják meg az embert, akitől a legkevésbé várjuk.

2021. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
És most mit vársz, sajnálatot mert megrövidíted a saját családodat az esztelenséged miatt?
2021. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!