Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak hogy itthon maradjon és ne menjen iskolába 3 napig megfázás miatt?

Figyelt kérdés
Folyik az orra, fáj a torka, és be van rekedve. Persze tudom, betegen nem kéne bemennie, de nem szeretném ha lemaradna. Azért 3 nap sokat számít középiskolában.

2021. szept. 19. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
98%
Úristen. Egyáltalán nem számít soknak, én 11.es vagyok, de olyan rosszul voltam, hogy két hétig nem mentem. Mindent pótoltam, már egyáltalán nem vagyok lemaradva. Plusz miért küldenéd be szerencsétlent ha nincs jól? Így is sokan betegek nem kell, hogy végigfertőzze az osztályt
2021. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
97%
És a tanárokat! Nulla értelme lesz, ha bejárnak betegen a diákok, mert a tanároknak lesz annyi eszük, hogy ha tünetesek lesznek, otthon maradnak - aztán majd nézhetik egymást, hogy miért nem bírtak ki pár napot otthon... De amilyen szüleik vannak, nem is csoda... Mi a tökömért nem lehet azt felfogni, hogy fertőző beteg maradjon otthon, ne menjen közösségbe (a világjárványtól teljesen függetlenül is!)?
2021. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
97%

Na ne viccelj, egyértelmű.

Lehet pótolni, pláne 3 napot.

2021. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem szeretnéd, hogy lemaradjon, tanítsd meg őt az internet használatára, ha eddig még nem jött össze neki másfél év távtanítás után: ráír az osztálytársaira és megkérdezi, mit vettek, mit kell megtanulni, mit kell tudni, mit kell megoldani, stb.
2021. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
96%
Igen, azoknak is sokat számít, akiknek átadja majd a vírusait.
2021. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
95%
Kizárt, hogy ez valódi kérdés legyen! Egy felnőtt nem lehet ennyire felelőtlen!
2021. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, kő alatt éltél eddig? Az megvan, hogy világjárvány van?

ALAP, hogy nem küldöd iskolába betegen!

2021. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
92%
Valaki hívja már rá a gyámügyet a kérdezőre...
2021. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
83%
provokáció :D
2021. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
95%

Nekem egy nyolc tanórás napot, amiben nincs dupla óra, se tesi, se osztályfőnöki, azt nagyon max három óra volt pótolni, úgy, hogy azt, ami a hiányzás utáni napra kell, arra még tanultam is külön, nem csak a feladatokat és jegyzeteket pótoltam. Na ez három nap esetén is maximum kilenc óra pótlás, ha azt feltételezzük, hogy azalatt az idő alatt nincs semmi potya óra. Na meg interneten délutánonként rá lehet írni az osztálytársakra, és folyamatosan pótolni, és akkor max egy nap lemaradása lesz.

Komolyan kérdező, ne idegesíts, ugyan azt csinálod, mint az anyám. Aztán majd te is ki leszel, ha full osztályokat küldenek haza, mert terjed a járvány. Hát persze, hogy terjed, ha egyes zsenik beküldik a gyereket betegen.

2021. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!