Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya vagy apa a gondviselő?

Anya vagy apa a gondviselő?

Figyelt kérdés
A gyerek apjaval együtt vagyok de nem vagyunk házasok és élettarsi kapcsolatban sem. Ki számit hivatalosan gondviselőnek?

2021. szept. 20. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Hofit idézve " nincs szerencséd amikor gondolkodol"
2021. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha apa az 1-es, akkor intézze ő a gyereket.
2021. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Papíron mi vna ez számít.
2021. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

#10! Látom te az a fajta vagy akit teherbe könnyebb ejteni mint gondolkodóba, de úgy döntöttem szakítok rád az időmből és elmagyarázom.

Amíg a gyerek kicsi, tetszik vagy sem, egy kereset van a háznál. Vagy ez neked új?

Persze tudom, hogyha valaki meg olyan elvárásokat támasztana feléd mint egy férfival szemben, vagy úgy viselkednének veled mint egy férfival akkor meg jönne a minden pasi egyforma, meg bunkó férfiak szöveg. Én pedig nőgyűlölő vagyok mert egy nőben olyanokra támaszkodok mint a gyereknevelés, az ehhez szükséges anyagi háttér megteremtését meg lakás fenntartást pedig kötelességemnek érzem. Nyilván amikor a gyerek már eljárhat oviba/iskolába akkor nincs ilyen probléma.

De meséld már el akkor, hogy szerinted milyen az aki nem nőgyűlölő? Milyen az igazi férfi? Aki lecsesz, ha nem vagy olyan mint egy férfi?

2021. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%

Az iskolában a kérdés pontosán apa/gondviselő neveként merül fel. Az anya neve mindenütt szerepel.

A kérdésedre a válasz nálatok az apa nevét kell megadni.

A gondviselő amúgy bizony jogi fogalom. Ha gyermekelheylezesere kerül a sor, az lesz a gondviselő, akinél a gyereket elhelyezik

2021. szept. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!