Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok! Ti mindig megmondját...

Kamaszok! Ti mindig megmondjátok hogy hová mentek, vagy szoktatok hazudni?

Figyelt kérdés

Főként a 15-22éves korosztály érdekel.


Mennyire kérnek számon a szülők, hogy hol voltál?


Mindig megmondjátok hogy hol és kivel találkoztatok, vagy szoktatok hazudni?


Milyen sűrűn hazudtok ilyen téren?


2021. szept. 24. 10:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Amikor én voltam kamasz, nem mindig tudták a szüleim, hova megyek, de volt, amikor én sem tudtam pontosan, hol fogunk összeülni az osztálytársakkal, így a szüleimnek sem tudtam közelebbit mondani. Mellesleg 18 éves koromig mobilom sem volt, akkor még ez luxusnak számított.
2021. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
82%
Látjuk egymás telefonját.
2021. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
A másik oldalról: mindig megkérdezem a nálam lakó 22 és 17 éves gyerekemet, hogy hova megy és kivel. Aztán azt csinálnak, amit akarnak, de tudni szeretném ezeket. Ha bármi van, mégis legyen vmi támpontom, hogy hol keressem őket.
2021. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is kb mint a #3asnál volt,csak nálam meg volt a lehetőség,hogy elmenjek,mozduljak ki,csak amikor kiakartam,el kellett mondanom hova,kivel,úgyhogy ez volt az ok,amiért nem akartam a városba se sehova menni:D,nagyon sok lemondott tali,megromlott dolgok,de így is voltak olyan talik amiket nem mondtam el,mert vagy beleképzelt volna anya valamit,vagy kiakadt volna az egyiken:D (rövid/hosszú sulinap utáni) De úgy kell elképzelni ezt a mindentudást,hogy pl azt mondtam elmegyek szombaton mozizni egy ismerősömmel,az volt életem első randija egyébként,ártalmatlan találkozás volt,és akkor ki az az ismerős,meg is kellett mutatnom képen,hogy tudja nem az előítéleteivel azonossal megyek pl drogos,vagy punk,stb (akkor legszívesebben mentem volna ilyen stílusúval,mert engem is felcseszett magamban)


Meg amikor évfolyamtárssal találkoztunk,egyszer,nem hiába,mert így is magyaráznom kellett,hogy ez csak egy találkozó,meg barát,meg persze h akkor felvisz,na vajon miért,szintén látni akarta képen,hátha ismeri a lahelye miatt és akkor már élőben is gondolom:D


Most egyetemista vagyok,19 éves,albérletben lakok,és végre tudok szocializálódni,úgy,hogy nem muszáj beszámolnom😌 (Annyi,hogy nagyon a szak nem jön be,úgyhogy kicsit bajban vagyok a továbbiakról,hogy mi a fontosabb) De a példákat direkt írtam le,ha szülő olvassa,hogy ez is rossz hatással lehet,meg emiatt is bezárkózhat egy kamasz a szobájába.

2021. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem hazudtam, mivel mindig is utáltam feleslegesen hazudni. Inkább semmitmondó féligazságokat mondtam. Elmegyek valamit elintézni, találkozom a barátaimmal, beugrok még valahova, sétálok egyet hazafelé stb.

Amúgy anyám a mai napig megkérdezi, hol voltam és mit csináltam, ha a vezetékesen hív és nem veszem fel. 30 felett vagyok már, 10+ éve élek külön. :D

2021. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Kamaszként nagyon szigorúan voltam fogva, nem nagyon jártam el sehova. 18 felett albérletben laktam egyetem alatt, ott anyám nem nagyon tudott beleszólni, ha néha otthon aludtam bulik ilyesmik miatt, akkor tudta, hogy barátokkal vagyok, de ennyi.

Egyetem után 2-3 évre hazaköltöztem (22 évesen), na akkoriban volt olyan, hogy mindig a barátokra fogtam, ha pasiztam, nem azért, mert tiltott volna, csak nem akartam beleszólást, hogy de kivel hol merre.

Ez egészen addig működött is, míg egyszer egy srác egy HATALMAS csokor virággal lepett meg, és otthon el kellett magyarázni, hogy nem, természetesen nem a barátnőmtől kaptam, és tudom, hogy azt mondtam, Szabival találkozom, csak ő nem a Szabina, akit ismer, hanem Szabolcs... :D

2021. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Anno mindig tudták merre vagyok, igaz 99% ban falun belül v melyik havernál.
2021. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig az igazat mondom. Soha nem volt még olyan, hogy ne engedtek volna el, úgyhogy értelme sem lenne hazudnom. Nem kell részletesen beszámolnom a programról, elég, ha annyit mondok, hogy mondjuk elugrom egy barátnőmmel az Arénába.
2021. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Írd át 16-22 mert 15 éves nem fogja kiírni a korát, letiltanák.
2021. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
Addig ameddig el nem kezdtem dolgozni (19 évesen) elmondtam. Falun laktam, zsebpénzt nem kaptam így nagyjából egész nyáron nem is jártam a városban. A többi időben is csak suliba. Onnantól kezdve, hogy volt pénzem csak azt mondtam, hogy bemegyek a városba ide-oda. Találkozom ezzel-azzal de volt olyan is, hogy elutaztam a Balatonra vagy egy másik városba amiről nem tudtak és csak másnap mentem haza. Én szeretném ha jobb és bizalmasabb lenne a kapcsolatom a gyerekemmel, mint nekem volt a szüleimmel.
2021. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!