Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám piszkál azal hogy miért...

Anyám piszkál azal hogy miért nem járok el szórakozó helyekre?

Figyelt kérdés

Anyám piszkál azal hogy elkéne járnom szórakozó helyekre. Anyám fiatal korában nagyon sokat járt bulizni kb minden nap. Én annyira nem szeretek eljárni.Jó mikor barátokal megyek az kb 1 hónapban 2 nap. Nekem ez nem kikapcsolodás. Azal indokolja ezeket hogy nem szerzek új barátokat és nem fogok bepasizni. Hogyan adjam a tudtára hogy ez engem annyira nem érdekel meg annyira nem szeretek másnap fáradtan menni dolgozni

17/L



2021. szept. 24. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Anyád primitív.
2021. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
És? Nem is válaszolnék, majd megunja a kárálást.
2021. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
66%

Ennyi idősen nekem is mondtak ilyeneket. Akkor se eljárni nem volt kedvem senkivel, se bulizni, se sehová nagyon.

Most 22 évesen jöttem rá, hogy kellene menni valahová, és járok is. Csakhát a legtöbb diszkóba a 15-17 évesek járnak, és nagyon ritka a korosztályom.


Mond neki, hogy nem szeretnél menni tömegbe, nehogy megfertőződj.

Vagy csak simán mond meg neki, hogy nem szeretsz kijárni, és nem érdekelnek a diszkók, vagy egyéb szórakozóhelyek.

2021. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt nem kellene rád erőltetnie olyat, amit nem akarsz.

Ugyanakkor én se jártam el sosem ilyen helyekre, máshova is alig, a meglévő 1-2 barátnőmmel, rájuk építettem fel fiatalon a kapcsolati hálóm és mára nincs egyáltalán senkim. Az én szüleim elhanyagoltak, nem tudtam hogy ennyire rosszul csinálom a dolgokat. Én akkor azt hittem nekem ez így jó.

Inkább kössetek kompromisszumot, keress egy olyan társas hobbit ami érdekelne és oda járj el. Én úgy gondolom a tapasztalatom miatt hogy anyukád nem akar ezzel rosszat. Bár foglalkoztak volna velem is.

2021. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Majd megunja csak.
2021. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
17 évesen dolgozol?
2021. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg eljárkálnál, akkor az lenne a baja.
2021. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
74%

Szerintem ez egy önmagában értékes dolog hogy nem szeretsz eljárni bulizni, sajnos ezt sulykolja bele a fiatalokba a tárdadalom hogy minél nagyobb bulikat csapjanak de ebbe semmi értékelhetô nincs. Az hogy valaki azt szereti ha minél jobban lerészegedik kitudja melyik árokban ébred, vagy hogy ki tudja hanyadik emberrel fekszik össze ez is elég nagy igénytelenség. Nem bepasizni kell hanem találni egy megfelelô embert akivel egy életen át együtt élhettek.

Most annak mi értelme hogy részegen találsz egy másik részeg srácot akivel együtt lesztek jó esetben fél évig, aztán jöhet a következô. Az se fog tovább tartani ráadásul kiégsz az egészbôl és a helyett hogy egy normális életre való mellett döntöttél volna, elszórakoztad az idôdet a hûségedet, és valószínûleg téged is csak kihasználtak. És ez persze nem pont neked szól hanem csak úgy általában ez a véleményem a bulizó társadalomról. Én is sokat buliztam de örülök hogy már egyáltalán nem. És ha nem buliztam volna akkor se maradtam volna le semmi értékelhetôrôl. Sôt mennivel értelmesebb dolgokkal lehetett volna eltöltenem azt az idôt, amibôl hasznom is lenne mostanra. Ehelyett marad a számtalan ocsmány lerészegedett buli emléke, hol hányással hol másnapossàggal.

2021. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes,akinek feltűnt hogy 17 évesen melózik, és nem tanul, le lett pontozva.
2021. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Amit te piszkálásnak érzel az inkább aggodás, hogy be fogsz savanyodni, elveszted a kapcsolataidat. Persze, majd veszel egy kutyát és minden nagyon jo lesz:-(( (Egy év mulva meg ide fogsz irogatni, hogy mit csináljon egy introvertált lány ha azért szeretne partnert találni!!)
2021. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!