Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik ezek a világ minden táján...

Mik ezek a világ minden táján felbukkanó fémoszlopok? Valaki ezzel szórakozik, hogy oszlopokat rak le eldugott helyekre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én arra tippelek hogy ez valamilyen művészeti project lehet.
2020. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, valakik ezzel szorakoznak. Az elso meg jo buli volt, de mikor mar minden országnak lett egy belole, amiken latszodott is hogy milyen xar munka, akkor mar inkabb kinos volt.
2020. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Kb mint a gabonakörök 30-40évvel ezelőtt... 1 hülye elkezdte, A többi golytatja.
2020. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Pár nyomorék azt hitte hogy jó ötlet lenne azzal művészkedni/trollkodni, hogy egy teljesen elhagyatott helyre kitesznek egy ilyen oszlopot, mintha csak egy ufó szarta volna oda.

Meg is találta pár ember (asszem kutatók voltak akik ott akartak vizsgálni valamit?) és posztoltak róla a neten, hiszen mégis milyen fura már találni egy oszlopot a semmi közepén.

Az oszlop híre túlságonsan is elterjedt, márpedig annyi birka ember van, hogy magától értetődő hogy turista látványosság lett volna belőle, ami nem tesz jót a helyi élővilagnak, és rombolja a természetet. Hiszen ugye ez egy érintetlen, elhagyatott hely volt Utahban.

Ezért páran úgy döntöttek, hogy leszedik az oszlopot, hogy ne legyen oka többszáz embernek odaözönleni, széttaposva mindent ami az útjukba kerül. Ekkor viszont néhány hülye influencer, akik odamentek tiktokokat vagy miket csinálni, valami huu de ijesztő rejtélyt faragtak az egész eltűnt oszlop köré, így pedig csak még több ember szerzett tudomást róla.


Ekkor pedig megjelent még pár kreatív zseni, akik kitalálták, hogy milyen vicces lenne felallitani ilyen oszlopokat a saját porfészkükben, és tovább misztikálni ezt az egészet.

2020. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, ennél szerintem szervezettebb a dolog, ha megnézed a magyar monolitot,a brittet, a utahit, ugyan azzal a technikával készültek, meg a szegecs nyomok is ugyan ott vannak rajtuk... szerintem ki fog sülni belőle valami marketing szarság...
2020. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
#3: Ahogy mondod. Kíváncsi vagyok, hogy mikor jut ez oda -mint ahogy gabonaköröknél is-, hogy mikor meglát egyet az ember, kapásból sajátjának fogja titulálni. 90-es években egy olyan magyar kutatóval dolgoztam együtt, akinek a gabonakörök voltak a mániái. Több tucatot meg is látogattunk személyesen. Több olyan eset is volt, mikor a kiérkező médiának azt mondta a megtaláló, hogy ő csinálta a gabonakört, középre leverve egy pálcát és körkörösen letaposva a búzát. Csak aztán mi meg kimértük, hogy nem szabályos kör a kör, hanem ellipszis (annak mondjuk szabályos), tehát egy sugár mentén nem tudta megcsinálni azt. Kíváncsi vagyok, hogy a fémoszlopokat is ki fogják-e sajátítani így az emberek.
2020. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez majdnem olyan, mint mikor valaki kitalálta, hogy zombihordaként megtámadják az 51-es körzetet.
2020. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
A unalom néha iylenekre képes, és az elmult hetekben, honapokban sokan unatkoznak.
2020. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Ezeket a monolithokat koppintották a 2001 Űrodusszeia c. filmből. A filmbeni szerepük annyi volt hogy az idegenek ezeket használták az emberi evolúció felgyorsítására. Gondolom jó poénnak szánták mivel a filmben is az első egy sivatagban tűnt fel.
2020. dec. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!