Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mit tanácsolnáto...

Ilyen esetben mit tanácsolnátok a lányotoknak? Biztatnátok, hogy legyen kitartó?

Figyelt kérdés

15 évesen jött össze a barátjával. Most 22, nem rég mentek szét. 1 évet éltek együtt. Bevallom tudtam, hogy előbb utóbb ez lesz, féltettem is,hogy most elkezd össze vissza pasizni, bulizni. De nem. Hazaköltözött és most az a furcsa, hogy nagyon nyugodt és mindenben együttműködő. (nem ilyen volt 15 évesen, meg az élet ellen is lazadt ezért féltem annyira) Bevallotta, hogy van egy alakuló kapcsolata ami nem épp döcenő mentes. Egyik kollégával lett nagyon jóban. Én ismerem azt a férfit, egyébként nem olyan rossz "gyerek" Ha jól tudom 31 éves.

Csak sok az akadály.


Most mondott fel a férfi (70kmre arébb talált állást, és költözik)

Van egy 3éves gyereke (az anyjával se veled se nélküled kapcsolatban vannak a nő 120 kmre lakik a férfitól, konkrétan nincsenek együtt.de meg teljesen le kell zárnia a kapcsolatot. Lányom miatt meg akarja tenni.)


Annyit mondott a lányom, ő szeretne a férfivel lenni, ezek ellenére is. De mondtam neki, hogy ez mégis hogy jönne össze? Annyit mondott ha akarják szerintük összejohet. De nekem ez furcsa, hogy halál nyugodt a lányom. Annyira nem izgatja magát. Annyit mondott nyugodjak meg amíg ő nem ideges én se legyek.


2021. szept. 25. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Semmit.

Az ő élete, és nem aggódik. Minek akarod felzaklatni?

2021. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Hááát a se veled se nélkuled kapcsolatu pasikra jellemzo hogy nem biztos hogy le fogjak tudni zárni. Ha kulon is vannak jon egy gondolat es mar vissza is ment. Plane hogy van egy 3 éves kislánya. De a feleseget is szereti is meg nem is. Bizonytalansagra epiti a lányod a kapcsolatat es most még nyugodt most még de később ha a pasi nem lesz képes szakitani es továbblépni akkor a lányodnak fájni fog. Azert a lányod is szegeny szakitas utan olyanba szeretett aki elobb utobb fajdalmat fog neki okozni "akarva vagy akaratlanul" egy se veled se nelkuled kapcsolatnal soha nem lehet tudni. Ha a pasi tisztelné akkor addig nem kezdett volna vele. Önmaga miatt akarjon tovabblepni es ugy nyitni tisztan mert így az "akarva" opcio lesz ha nem ugy alakul. Mert tudnia kene hogy egy harmadikat ne rángasson bele egy olyan kapcsolatba aminek a harmadiknak nincs koze. Tiszta lappal kéne ezt, mert így a lányod ha nem ugy alakul sérülni fog es utana nehéz dolga lesz annak aki tisztan tenyleg igazan szeretné, mert akkor már a lányod nem fog bízni a pasikban vagy belefásul.
2021. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, ezt nem értem. Az a bajod, hogy a lányod nem egy idegroncs?!
2021. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
De amugy szerintem se kéne aggodnod hogy nyugodt. Ha ez amolyan neki mar mindegy erzes akkor kéne aggodnod. #2-es vagyok.
2021. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Korban sem annyira idős hozzá a férfi, és ha a lányodnak nincs baja a gyerekkel, akkor az sem gond. 70km az semmi, ha odaköltöznek is rendszeresen tud majd téged látogatni, ha akar. Kicsit belelát egy új kapcsolatba és a gyereknevelésbe. Ha szétmennek, ez van, ha nem, akkor meg örülj neki.
2021. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Jobban a mostani alakulo kapcsolata aggaszto inkabb. De azert mert se veled se nélkuled kapcsolata van a pasinak es azert mert ugye ennek tudataban egyutt akar lenni a pasival. Oke hogy nem rossz gyerek de ez a resze necces es fájhat később nem csak a lányodnak. A 3 éves kislánynak is mert bizonytalansagot fog tanulni a szuleitol.
2021. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Unatkozol? Éld a saját életedet, a lányodéba meg ne avatkozz!
2021. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem idegbajos, mert már nem 15 éves lázadó tini. Amúgy abban igazad van, hogy előbb le kellene zárni a kollégának a viszonyt az asszonykával, és csak utána bármi a lánnyal. De nem mentheted meg önmagától, nem gyerek már. Hagyni kell, hadd tapasztaljon. Ez azért nem vészes. Főleg, ha ő maga sem szenved, hanem elvan nyugiban. Ne unatkozz ennyire, ne akard így kontrollálni. Mert az nagyobb baj, hogy ezen pörögsz.
2021. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2021. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Konkretan miért ne kellene nyugodtnak lennie? 70km nem távolság.
2021. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!