Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt apám?...

Miért csinálja ezt apám? holott egyáltalán nem ismer,

Figyelt kérdés
Állandoan beszól, "beképzelt vagyok" "nagykepu vagyok" analfabéta, szerencsétlen,utálatos, meg stb.. csak azért, mert magamnak való vagyok, nem beszélgettek senkivel, táncolnak buliznak, anyum a fő bulizó😅 én meg ülök, szobámba vagyok, meg ilyenek, és elkezdi unokatesom hogy belolem milyen nő lessz, nem táncolok, magamnak való "depressziós" vagyok, szerintuk,meg ilyenek, es elkezdi apum hogy beképzelt vagyok, es az is lesszek, erre mondtam neki, hogy kezdjuk ott hogy egyáltalán nem ismersz, es nem tudsz rólam semmit, miért lennék már nagyképű, meg beképzelt? Csak azért mert nem beszélgetek senkivel, erre nem szólt semmit. Társaságba általában inkább elkezdem nézni a foldet szó szerint, nem merek senkire ránézni, es beszélgetni se, ezért lennék beképzelt? Senki szerint nem vagyok nagyképű, csak a szuleim szerint, meg az unokatesom szerint. Miért csinálja ezt? Meghát miert gondolja hogy nagykepu beképzelt vagyok? Ja es hozzá teszem, apámmal soha az eletbe nem beszelgettem sehogy, es semmiről. En egyszerűen nem ertem..
2021. okt. 15. 23:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
22%
Apam-nem ismer!? :) - Ahha! :)))
2021. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hidd ell nem ismer, ha hiszed ha nem, soha az életbe nem beszélgettem vele úgy, de kerdezem én, ha annyira ismerne, biztos tudná melyik osztályba járok, hányadikos vagyok,meg nem tippelne 4 évvel fiatalabbnak, minden viccen kívül, illetve biztos tudná hol szulettem.
2021. okt. 15. 23:48
 3/18 anonim válasza:
13%
:))) ... nyugi!
2021. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

mert hülye, hagyd rá

legyél te az okos, és probálj nem foglalkozni az öreggel

kitartást hozzá, tudom nem könnyű de menni fog <3

2021. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
So, if can't write hungarian, why ask in a hungarian site? Why not some english page, maybe reddit or anything.
2021. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted az volt a kérdésem hogy hova írjak ki angolul? Vagy az hogy miért csinálja ezt apám, értelmezd a szavakat, ha meg annyira nem tudnák írni, nem tudnád ell olvasni, szerencsétlen.
2021. okt. 18. 20:43
 7/18 anonim válasza:
80%

De nem lenne egyszerűbb megkérdezni mint lottózni?

Vagy most jósoljunk egy vadidegenről?

2021. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Azt hiszem, az lehet az oka, hogyha vele szemben is úgy nyilvánulsz meg, mint itt, akkor a beképzelt, utálatos, és a nagyképű pont lefedi a képet amit mutatsz magadról.

Csak az a baj, hogy még nem érted el a 13 évet, ami kellene, hogy ide írhass. :/

2021. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De még most se kérdeztem, hogy hány éves vagyok, kérdeztem? Érdekel? Inkább gondolkozzatok ell azon, hogy, "beképzelt vagyok" "nagykepu" akkor szarjatok le, és lapozzatok tovább ha ti is csak kotekedni jotettek, mert életelenek vagytok, nem fogom magam hagyni. Hát tesó jósolj, ha neked úgy tetszik😂
2021. okt. 18. 23:42
 10/18 A kérdező kommentje:
Sok olyan kérdés van, hogy például "szerinted tetszek neki" akkor arra is simán irhatnád hogy "honnan tudjam josoljak" csuppán csak véleményt kértem.
2021. okt. 18. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!