Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok dohánybolti...

Ajánlanátok dohánybolti eladónak olyan embert aki egyáltalán nem dohányzik, ezáltal egyáltalán nem ismer semmilyen terméket onnan?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már ruhaboltban, illetve az egyik kedvenc kajáldámban, mindkettő könnyű volt számomra mert ismertem,szerettem a termékeket/helyet/ételeket, azonban most nincs munkám, és szinte csak dohányboltba keresnek,volt,hogy ismerőseim engem küldtek be a dohányboltba,hogy hozzak nekik ezt azt, de nekem kínai volt,ráadásul a pénztározás sem az erősségem...mit gondoltok,könnyen bele lehet tanulni?
2018. júl. 4. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

a vevők 99%-a úgy megy be, hogy célzottan vásárol egy fajta terméket, szóval ott úgyis mondani fogják, mit szeretnének.


0,99% az a kategória, aki te is vagy.

akit csak beküldött valaki olyan személy, aki mondjuk nem vásárolhatna a kora miatt vagy ehhez hasonlók, de egyébként fogalma sincs arról, mit kell kérni :D

egy biztos, ő jobban zavarban lesz, mint te, de azért nagy vonalakban legalább az árat be tudja lőni, hogy valami olcsót szeretne vagy hasonlók.


aztán van az a 0,01%, aki meg rabolni akar. ő a legjobb páciens, kasszáznod se nagyon kell, csak kinyitod és kiszolgálja magát.

2018. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Be lehet tanulni. Még diák koromban, amikor még a Tesco árulhatott dohányterméket, voltam dohanypultban. Én sem dohányoztam soha, de nem volt semmi gond, gyorsan bele lehet tanulni.
2018. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!