Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha a szülők 3 napig...

Normális, ha a szülők 3 napig otthon hagyják 1,5 éves gyermeküket?

Figyelt kérdés
Szomszédom mondta, hogy wellnesshétvégére mennek, de a 1,5 éves babàjukat otthon hagyják a nagyszülőknél. Lehet, hogy csak én tartom elképzelhetetlennek, hogy a kisbabámat ne lássam 3 napig, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! Elsősorban kisgyerekesek írjanak, akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk!

#Wellnesshètvège
2021. okt. 17. 18:26
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
97%

A miénk is 1,5 éves volt, 3 napra külföldre mentünk (mondjuk nem ilyen okból), anyukám addig nálunk volt vele.

A gyerek marha jól elvolt... Skypeon többször tudtunk kommunikálni, volt, hogy fogta magát és inkább elment mesét nézni, én meg azt néztem ahogy ő mesét néz ahelyett, hogy velem foglalkozna 😒😅

2021. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
55%
Ezt mindenki maga döntse el, de alapvetően épp a határon mozog nálam ez az életkor. Meg nem mindegy mennyire bízol a felvigyázóra. A sajátomat biztos hogy nem hagytam volna a nagyszülőjére, más meg nem igen lenne. Nem bízom benne annyira hogy el tudná rendesen látni, elég volt hogy pár órát vigyázott rá, ebből kiderült hogy nem alkalmas rá. Ráadásul ennyi idősen még szoptattam, nem is tudtam volna elmenni napokra. Meg nem is akartunk volna elmenni, szeretjük ha velünk van, jön velünk mindenhová egyelőre.
2021. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
97%
Fúrcsa kérdést tettél fel.Mindha csak valami bűntetet követtek volna el.Nem egyedül hagyták.A nagyszülő vállalta bíztos nem alkoholista drogos.Én is vigyázztam az unokámra 6hetes kora után mert a lányom még tanult.Nem követett el semmi bünt ês én sem.A régi világban még hetes bölcsödék is voltak.Sőt gyermek hotelek ahól szakírányú végzettségű csecsemő gondozók és folyamatos orvosi ügyelet volt olyan szülöknek akik bármi okból hoszabb időre ott hagyhatták a gyereküket.Bíztonságba.Ezek az intézmények telyesen legálisan működtek.Nem ítélték el a szűlőt ezért!
2021. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudnám megtenni,de nem érdekel,más mit csinál,hogy nevel.
2021. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
94%

Nekem munka miatt egy évesen kellett először anyura hagyni 2 napra. Anyukám mondjuk fitt és nagyon szívesen vállalta.

Furcsa volt, hazudnék ha azt mondanám nem, de miután minden rendben ment, azóta már többször megismételtük, most pont másfél.

Ez totál ember függő.

Alapvetően miért ne? Ha a babának, nagyinak is oké, nagy baj nem lehet.

2021. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szüleivel 1 percre se hagynám egyedül. Megbízhatatlanok, öregek is, de a fő gondom, hogy nem is érdekli őket a gyerek. Plusz anyós kezd demens lenni szerintem, össze-vissza hadoválna mindenféle baromságot, termeszetesen engem szidva a saját gyerekemnek. A férjem már nem is hajlandó odavinni a gyereket.

A szüleimre bármikor. Most 1 éves a gyerek, csak azért nem bíztam még rájuk több napra, mert még dolgoznak, jár nekik a pihenés. De anyukám 2 év múlva nyugdíjba megy, akkor fog először több napra maradni náluk.

Szóval nagyszülő és nagyszülő között óriási a különbség.

2021. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
41%
Te lenni ősanya?
2021. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
14%
41es, lepasszoltad aztán meg csodálkozol hogy tojt rád? :-D Ugyan azt csinálta amit te vele.
2021. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
97%
Irigy vagy mi?
2021. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
15%
49 nem, nem vagyok irígy engem szeret a gyerekem😁
2021. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!