Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha a szülők 3 napig...

Normális, ha a szülők 3 napig otthon hagyják 1,5 éves gyermeküket?

Figyelt kérdés
Szomszédom mondta, hogy wellnesshétvégére mennek, de a 1,5 éves babàjukat otthon hagyják a nagyszülőknél. Lehet, hogy csak én tartom elképzelhetetlennek, hogy a kisbabámat ne lássam 3 napig, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! Elsősorban kisgyerekesek írjanak, akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk!

#Wellnesshètvège
2021. okt. 17. 18:26
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
96%
Nem arra, arra vagy irigy hogy valakinek van saját élete a gyerek mellett
2021. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
8%
51 nekem van eletem a gyerek mellett, nekem nem kell lepasszolni hogy jól érezzük magunkat.😂😂 Nem mindenki a csokra meg instagramra szül van akinek nem teher a saját gyereke. Most is hármasban wellnesezünk. Engem a férjem otthon is kenyeztet nem csak ha lepasszoljuk a gyereket. Tudom már keső neked de nem mindenki jó anya nem mindenkinek való gyerek. Aki sírva remeg mikor passzolhatja oda valakinek hogy apuka végre vele is törődjön kicsit azt szánom. A gyereket meg sajnalom mert szerető szülőt érdemelne aki nem passzolgatja le hogy mashol cupooghasson apuka kombiján,🤣
2021. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy olvasom a válaszokat arra jutottam, hogy a mai nemzedék akár az intézményeknek is szülhetne.
2021. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
76%

Én azokat a nőket sajnálom akiknek már annyira menthetetlenül tönkrement a házassága, hogy nem mernek kettesben maradni a férjükkel, 0/24-ben kell közéjük a gyerek, ütközőnek.

És igen, még éjjel az ágyban is közöttük van, nehogy a pasi véletlenül szexet kezdeményezzen.

Na meg a gyereket sajnálom hogy ilyen nyomasztó gyerekkora van, plusz kimarad egy csomó élményből a nagyszülőkkel, mert az anyja magához láncolja hogy ezzel kizárhassa a férjével való intimitás lehetőségét.

2021. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim válasza:
0%

Persze kell a szülőknek a kikapcs de ,hogy most csak azért ottholhagyják a kisgyereket..

Nem tudnak együtt kirándulni?

Vagy a gyerek ott nyűg/nehezítés lenne?

Miért nem gondolkoztak élték ki magukat a gyerek előtt?Mert ők kettesben akarnak lenni..

Úr isten ha van gyereked,nem ez a legnagyobb bajod,hogy te nem mehetsz vacsizni a paroddal..

2022. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
50%

54

Téged is lehet sajnálni,mert korlátolt vagy.

2022. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
1,5 eves gyerekem 1 éves koráig korházban volt és épp akkor is. Inkább lennék a leírt szülők helyében, hogy bátran elmehettem volna wellnesezni. Menjenek, ha mwgtehetik. Ha baj van ugyis haza kell egybol induljanak.
2022. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
81%

55

Fuh, de hül*e vagy. Az ilyenek miatt ítélnek meg minden anyát, mint te.


"Nem tudnak együtt kirándulni?

Vagy a gyerek ott nyűg/nehezítés lenne?"


Igen, az lenne. Mert a gyerekkel is vannak biztos eleget, de szeretnének ettől még kettesben is maradni. Egy masszázs vagy szauna alatt hova rakod a 1,5 évest?


"Miért nem gondolkoztak élték ki magukat a gyerek előtt?Mert ők kettesben akarnak lenni.."


Szóval ha valaki kipottyant egy gyereket, onnantól kezdve nincs élete, csak a gyerek? Attól, mert valaki gyereket vállal, nem kell megszűnnie létezni, mint önálló ember, vagy mint házas szerelmespár. Egy normális pár élt a gyerek előtt, de közben, sőt utána is fog. Nem úgy van, hogy onnantól kezdve a jó élet megszűnik. Csak megváltozik!


"Úr isten ha van gyereked,nem ez a legnagyobb bajod,hogy te nem mehetsz vacsizni a paroddal.."


Igazából, de. Miért ne lehetne az a legnagyobb baja egy kisgyerek párnak? Hogy már egy nyugodt estét nem töltött valaki a párjával hónapok óta és vágyik rá? Ez nem luxus, ez ALAP!

Ilyen pici kikapcsolódásokra van egy bébiszitter, vagy a nagyszülők, keresztszülők.


Az olyanoknak mint te van/lesz a legsz*rabb házassága. :(

2022. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

56, hát persze, rendkívül korlátolt aki gyerek után ugyanúgy dolgozik a kapcsolatán. Az a normális aki kizárólag a gyerekkel van 0-24-ben, a házastársával egy percet sem tölt többé kettesben, a gyereket meg megfojtja az állandó jelenlétével, szinte rátelepedik.

Idióta.

2022. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
50%

Bébiszitter mi? :'D

Egy ful idegen,nem köszi.

Megértik azok a szülők akiknek nincsennek azok,akik a háta mögött állnálnak..(nagyszülők,vagy rokonok)

2022. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!