Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt még olyan akit az...

Van itt még olyan akit az anyja érzelmileg manipulál?

Figyelt kérdés
Nárcisztikus anyára gondolok,aki kontrollmániás.Nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot,de teljesen ki van bukva ha egy napot nem beszélünk messengeren.Mivel mindenbe beleköt,ezért vajmi keveset tud az életemről,hiszen semmi nem tetszene neki.Hogy lehet az ilyen szülővel egy kicsit lejjebb venni a kommunikációt?Nem veszi észre,hogy a piszkálódásaival kínoz.

#nárcizmus #manipulatív #mártír #érzelmileg zsaroló #tönkretevő
2021. okt. 31. 12:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,hogy nem akarja,hogy legyen egy normális kapcsolatom.Próbál beleszólni az életembe,már amibe engedem,anyagilag akarna segíteni,de nem akarom,hogy felhánytorgassa,így nem nagyon fogadok el segítséget.Teljesen tönkretesz,én nyugalmat akarok az életembe,és nem csesztetést,érzelmi zsarolást,hogy nem foglalkozom vele,nem ezt érdemli stb.Szabadnapom volt miért nem kísértem el orvoshoz stb,mintha nem fogná fel,hogy van saját életem,amit szeretnék élni.
2021. okt. 31. 12:24
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell vele foglalkozni. Én anyám is próbál manipulálni érzelmileg, de nem hagyom, nem foglalkozom vele. Ez a titka. Ignorálni kell teljesen, ugyanúgy nem írni neki/felhívni, hadd hisztizzen magának.
2021. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor jön a lelki terrorral,hogy nem foglalkozok vele,nem érdekel semmi sem csak önmagam.De miért ne lehetne saját életem,nem értem,nem érzi,hogy kínoz ezzel?Rendesen irigylek más embereket,akiknek normális anyjuk van,és heti kétszer beszélnek,aztán békén hagyják őket ÉLNI.
2021. okt. 31. 12:38
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Már nem. De évtizedekig csinálta. Első körben költözés, másodjára teljes no contact.
2021. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Költözés letudva,no contact,na az a nehezebb.Mert sajnálom,hogy azt sem tudnám mi van vele.De ha nem fogja fel,hogy élem a világom,akkor sajnos ez az egyetlen megoldás.Amellett,hogy már semmit nem tud az életemről.
2021. okt. 31. 12:47
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el hogy jobban járnál ha megszakítanál vele minden kapcsolatot
2021. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Olyan,mintha nem örülne a boldogságomnak,ha épp alakulóban van egy kapcsolatom.
2021. okt. 31. 13:04
 8/25 A kérdező kommentje:
Azt sem akarja,hogy gyerekem legyen,szerinte erre a világra ne szüljek.Szerintem meg azért nem akarja,mert akkor nem tudna csesztetni engem nap mint nap,szerinte a család fogalmába csak ő tartozik bele.
2021. okt. 31. 13:06
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Én nem beszélek ilyen emberekkel,akkor sem ha az én vérem.

Mindent a fénykörön kívül tartok,amit nem akarok,és azt tartom fénykörben amit akarok.

2021. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Addig nem lesz nyugodt életed amíg hagyod hogy ő megkeserítse
2021. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!