Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon a kislánynak eszébe jut...

Vajon a kislánynak eszébe jut még a vérszerinti apja ha 5 éves kora óta nem látta és van egy nevelőapja aki sajátjaként neveli?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy ilyen helyzetben normálisan nő fel a gyerek vagy mindig ugyanúgy benne lesz a hiányérzet?
2021. dec. 9. 16:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10es bocsi hogy ezt így megkérdezem, de amúgy mondták is neked azóta már hogy nem ő az igazi apukád? Mert az hogy nem hasonlítasz rá, meg 5 éves korodból más apukára emlékszel... Azért sok mindenre az ember máshogy emlékszik vissza felnőtt korában, vagy akár sokszor álmodott valamiről és arra emlékszik mintha igaz lenne
2021. dec. 11. 05:55
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

9es 8as vagyok egy esélyt adj neki lásd egyszer beszélj vele.Hallgasd meg.Ezzel semmi kötelezettséged nincs

Aztán dőnsd el hogy tovább.Én ezt a fiamnak is annó mondtam

Gondolom apukád örökbe fogadott mert máskülönben a titkot nem lehetne őrizni.

Én azért kíváncsi lennék miért van ez a nagy titkolózás?

Az igazi apukád az az ember marad aki felnevelt a kezedet fogta jóban és rosszban!

De a biológiai apád még lehet egy jó barát!

2021. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
12. Nem, nem a 9-es vagy, a kilences én vagyok (:
2021. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
10. Vagyok, kiskoromba mondták egy páran, hogy full "hasonlítok" rá, és ugye ki mondták a nevét is, de úgy konkrétan egyik rokon se, jott oda hozzám, hogy "Amúgy neked, nem o az apukad" tehat semmi ilyen nem volt. Én csak egyszerűen emlékszek. Az 100% hogy nekem nem ő az igazi apukám, tehat nem álmodtam, nem halucináltan, semmi ilyen nem volt. "Apukám" nem örökbe fogadott, csak akkoriba jött össze anyummal, az "apukam" meg így is össze jött vele, annak ellenére hogy más gyereke vagyok. Amúgy mikor 8/9 eves voltam, megfordult a fejembe hogy, "amúgy, lehet bekepzeltem magamnak, vagy valami, es lehet hogy tenyleg o az igazi apukám " de nem, sokszor mikor mentünk "apum" ismeroseihez akkor így halkan, említettek hogy "Amúgy neked csak a fiad, a vérszerinti nem?" Erre a valasz nem tudom mivolt, es veletlen halottam meg, mivel pont az "unokatesoimmal" játszottam annó, de mindenesetre én úgy nőttem fel, hogy normálisan van mindkét részről mama, papa, unokatesok,nenék stb..
2021. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14. De amúgy tényleg nagy a "titok" tehát néha full megtört szívekben érzem magam,es amúgy ha anyuékon múlik, Soha az életben nem tudtam volna meg, de amúgy az a lenyeg hogy 1000% hogy más az apám, meg őszinte leszek, van egy unokatesom, anyukám részéről, szinte testvérem, sokat voltam vele, kb mindenhol egyutt voltunk, idősebb tőlem 8 ével, és akkor így rá kerdeztem halál komolyan, az meg így 10 percre lefagyott és mondja nekem hogy, "Te erről honnan tudsz? Valamelyik bolond rokonod mondta vagy mi?" És elmondtam neki, hogy nem, nem a rokonok mondták, hanem emlekszek meg stb, tehát ugyanazt elmondtam, mint amit ide írtam le,és akkor így le volt döbbenve, (Amúgy a sok helyesírási hiábèrt bocsi! Csak 1 évet tanultam Magyarországon) tehát vissza a sztorira, az unokatesom le volt döbbenve, és így elkezdte mondani hogy amúgy "Engem az igazi apukám ott hagyot,tehat szarjam le" meg ilyenek, és amúgy ezt nem rosszból mondta természetesen. Meg rengeteg dolog volt még, messenger pl.. egyszer rám írt az igazi neném, hogy "Szia, amuugy tudod hogy ki vagyok?" Én meg egy, az egybe letiltottam, aztán anyuméknak ezt elmondtam, de akkor még sokkal kisebb voltam, és így elvették a telefonom meg ilyenek.
2021. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, ez durva! Miert titkolja anyukad hogy nem a ferje az apad?

Nekem van egy fiam az apjat elhagytam de ha meg egyszer ferjhez mennek en elmondanam a fiamnak hogy neki mas az apja. Sztem nincs ebbe semmi, ha igy no fel egy kisgyerek ez lesz neki a termeszetes.

2022. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!