Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim jószándékkal nagy...

A szüleim jószándékkal nagy anyagi kárt okoztak nekem, ti összevesznétek velük emiatt?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már nagyon nem lehet mit kezdeni a helyzettel. Több millió forintot vesztettem miattuk, és nem értik mi a bajom, szerintük jól jártam. (ingatlanügyről van szó) megbíztam bennük, ezért ők intézték, és nem úgy, ahogy megbeszéltük. Hagyjam a fenébe a családi békesség jegyében, vagy próbáljam megérteni velük, hogy hogyan húztak le, hátha kifizetnek belőle valamennyit?

Számunkra nagyon sok pénzről van szó, ráadásul hitelre, nagyon nem mindegy, de nem hiszem, hogy felelősséget vállalnának. De most ez a pénz közvetlenül az én gyerekeimtol megy el, és ez nagyon nem oké. Tanácstalan vagyok.



2021. dec. 13. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
100%
nem tudunk hozzászólni, mert nem adtál infót, hogy mi is történt, ennyire kevés adattal ne várj véleményt.
2021. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
95%
Saját pénzügyidet nem te intézted, hanem rájuk hagytad? Ebben az esetben te voltál a felelőtlen, nem ők.
2021. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
91%
Ha le is írod a sztorit, akkor lehet érdemben tanácsot adni. De amúgy már még jó, hogy megmondanám nekik, hogy jól kibsztak velem, ha direkt ha nemm
2021. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
99%
Nem kellett a végén neked is aláírnod? Kiadtad a kezedből a dolgok intézését?
2021. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
96%
Szokásos gyk-s kérdés: a kérdező azt várja, hogy szidjunk valakit, de el se mondja rendesen az ügy körülményeit.
2021. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 A kérdező kommentje:
Megbiztam őket, hogy x millió forintért intézzenek el egy ingatlanugyet, ők meg egy másikat intézték el x+3 ért. Szerintük az jobb, szerintem meg nem abban állapodtunk meg, nem arra volt szükség. (külföldön élek)
2021. dec. 13. 13:29
 7/124 anonim ***** válasza:
97%
Olcsóbb lett volna az útiköltség hazafelé meg vissza. Pénzügyet nem bízunk másra semmiképpen.
2021. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 A kérdező kommentje:
Igen, mindent ok csináltak. Karácsonyra jövök haza, akkor kéne nekik kifizetni a plusz 3 milliót. És tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Nem arra várok, hogy szidjátok őket, hanem hogy ti benyelnétek-e egy ilyet a családi béke kedvéért. A karom valószínűleg akkor is meglesz, ha összevesznek velük.
2021. dec. 13. 13:31
 9/124 anonim ***** válasza:
93%
Nem tekintenek felnőttnek, nem tartanak kompetensnek, úgy gondolták, a hulye kisgyerek nem jól dönt ingatlanügyben, majd ők elintézik, ha ilyen buta vagy. Ezért nem vették figyelembe a kérésedet. Itt nemcsak az a baj, hogy szerintük nem vagy döntésre érett, és ki kell igazítani a "buta" választásodat, hanem főleg az, hogy te nem vetted észre, hogy a szüleid így gondolkodnak rólad.
2021. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Nyilván, de megbíztam bennük, mivel a szüleim, és nagyon mondták hogy minden ok lesz, nem volt okom nem bízni, plusz nekik ismerősük a másik fél, úgy tűnt minden flottul fog menni.
2021. dec. 13. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!