Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról az anyáról...

Mit gondoltok arról az anyáról aki azt mondja a lányának amikor összevesznek, hogy dagadt disznó?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Azt, h nagyon csekely iqval rendelkezik a vitazashoz ( meg amugy is).
2017. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Okos ember, hogy nem az csúszott ki a száján, hogy a qrva anyád!
2017. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 -as de kicsúszott ès mèg sokminden más is...csak ez a dagadt disznó szíven ütött
2017. febr. 20. 23:23
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

undorító.

a ku*va any*d szerintem elmegy, én röhögök olyankor rajta, mondjuk huszonéves vagyok, de a dagadt disznón kiakadnék én is

2017. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

1. Ő is csak ember, akar az anyád, akár nem, kicsúszhatnak a száján dolgok, amiket nem gondol komolyan.

2. Azt például nem tudjuk, hogy te kérdező mit vágtál az ő fejéhez, amivel legalább annyira megsérthetted, mint ő téged.

3. Leszámítva, ha önhibádon kívül vagy túlsúlyos (pl hormonális problémák), legyen ez a jel, hogy elkezdj egy új, egészségesebb életet, és bebizonyísd nem csak anyádnak, magadnak és az egész világnak, hogy nem vagy "köver disznó"!

2017. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

tudja mi fáj a lányának és üt oda...

de ki tudja a lány hogyan viselkedett, meg mi volt a szituáció, meg mi célból mondta...


23F

2017. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

èrtem, akkor ezek szerint igaza volt ès ez csak számomra durva


rendben, biztos minden szülő így mutatja ki a szeretetèt...most már ezt is tudom


nem èrtem mièrt akadtam ki hisz ez normális

2017. febr. 21. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Ne mártírkodj már. Idejöttél igazolásért? Szidjuk együtt anyukádat, attól éreznéd jobban magad? Komolyan?
2017. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%

ez van ha dagadt disznó vagy...

anyád megmondta :D

pont a legfontosabb helyről hiányzik a zsír, a fejedből :S


23F

2017. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
én imádom a dagadt disznó nőket fogdosni, a feneküket gyúrni
2017. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!