Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha szakadt farmerbe vagyok,...

Ha szakadt farmerbe vagyok, akkor miért mondja apám hogy felakadtam a kerítésen, vagy beleakadtam valamibe?

Figyelt kérdés
Értem én hogy szerinte nem jók a szakadt nadrágok, de ez nem is vicces.

2021. dec. 23. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd rá. Nem is tudom ki mondta, hogy a nagyija megvarrta mosás után, az gázabb :-)
2021. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Mert kiszakítottad a nadrágot, és haha de vicces. Nekem is szoktak ilyeneket mondani, engem is idegesít.
2021. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Örülj, hogy egyáltalán engedi!😠

És szerintem is vicces, különösen mert én vizuális típus vagyok.😃

2021. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekem azt szokta a mamám felajánlani, hogy megvarja. Én is hozzátok hasonlóan szakadok a nevetéstől ilyenkor.
2021. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
mert elfelejtette milyen szar volt mikor az o szulei a hosszu hajaval meg a szuk farmernadragjaval szekaltak
2021. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%
Viccesnek hiszi magát
2021. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, mert az ő idejében a lyukas, szakadt nadrág a szegénységet jelképezte. Egyébként szerintem sem néz ki jól, hiába trendi. Na mindegy, majd kimegy ez is a divatból egyszer.
2021. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Inkább az a kérdés, hogy ez téged miért zavar? Látom, nem érted a viccet, kedves kérdező.
2021. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Naaa, ezen azért ne akadj fenn. Ezek szerint viccnek szánja, te meg csinálj úgy mint ha vicces lenne. Ez még messze nem az a kategória amin olyan nehéz túllépni.

Én meg azon szoktam "mérgelődni", hogy a "mi időnkben" állandóan vasalni meg foltozgatni kellett, pedig kb 20 év telt el, nem 3 emberöltő. Most meg a férjemnek is, nekem is van szakadt gatyánk, ráadásul imádjuk. Azok a retkesnek tűnő farmerok viszont sosem tudták megszerettetni velem magukat. Na bumm.

2021. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is nagyim mindig azt gondolta, hogy a szakadt farmert én szakítottam ki és vegyek már újat, mert ez milyen ciki. És mindig stresszelt ha láttak benne ismerősök. Egyszerűen nem tudtam neki megmagyarázni, hogy az direkt ilyen mert most ez a divat.
2021. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!