Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már nem birom a...

Mit tegyek? Már nem birom a szüleimel.

Figyelt kérdés
mit csináljak? Teljesen kikészülök a szüleimtöl de leginkább apámtol, anyám hazudik. Apám amikor reggiel felkelek és már egyböl le vagyok szidva hogy keljek fel meg ilyenek amikor már keszen vagyok akkor el visz suliba, és suli után értem jön kocsival és már a kocsiban fel idegesit a sok hülyeségével utána nem tudok tanulni mert nem hagy mivel mindenért odajön hozzám és nekem panaszkodik meg ilyenek, és ami után nagy nehezen meg tanultam és filmet néznék vagy akármi mindig benyit a szobámba hogy el mondja hogy ezt meg ezt csinalta ma, meg minden kis dologért benyit ami nagyon idegesit.(nem tudok el költözni, anyám és apám külön lakik)

2022. jan. 2. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Volt már, ez is, vagy 3-szor.
2022. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
*ásít
2022. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem volt ugyan ez a kérdés, lehet hogy ilyen kategoriáju de ha lenne ugyan ilyen akkor nem tettem volna fel a kerdést mivel felesleges lenne. Ésazt el felejtetzem le írni hogy normalis válaszokat szeretnek kérni nem ilyeneket.
2022. jan. 3. 00:30
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, azt néha téynleg elfelejted, de ismerünk nyugi.
2022. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Zárd be az ajtót, vagy ha nem lehet, akkor mondd meg nekik, hogy kopogás nélkül ne nyitogassanak be.
2022. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát az látszik, hogy nem tudsz tanulni, mert úgy írsz, mint aki egy 6 éves értelmi szintjén van.
2022. jan. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy átgondolta magában a dolgokat és megbánta amit tett vagy mondott édesapádnak és szeretne elbúcsúzni...Mivel emberek vagyunk ez bárkivel előfordulhat. Szerintem ilyet nem kéne megtiltani, de te tudod jobban a körülményeket.
2022. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Amikor kicsik voltak a gyerekek, mibdig igyekezt megelőzni a hiszti. Álandóan azt figyeltem, higy mi az a dolog, ami kirobbanthatja.


Neked ezért egy jó tanács: mivel (a gyk szabályai szerint) feltehetőleg elmúltál 16, jár egyedül iskolába, és egy idegeskedéssel máris kevesebb.

2022. jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Te szegény pára! Nagyon sanyarú sorsod van! Ezek az utolsó 💩 szüleid! Hogy képzelik, hogy mernek hozzád beszélni?! Hogy merészelbek kapcsolatot teremteni veled? Nem is értem!


Szokásos tinirinya.. Könyörgöm legalább azt a szar nyelvtan könyvet forgasd, mert még egy nyamvadt szöveget sem tudsz értelmesen megfogalmazni..


Majdnem minden tini utálja a szüleit, és majdnem mindnek világvége fájdalma van.. Elmúlik..

2022. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy tanács, full jóindulatból: tanulj meg értelmesen fogalmazni, szöveget tagolni és írásjeleket használni.

Később jól jön majd.

2022. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!