Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy celozzak anyanak arra...

Hogy celozzak anyanak arra hogy nagyon rosszul esik amit csinal?

Figyelt kérdés

mostanaban nagyon sokat veszekszunk es kezdem ugy erezni hogy csak teher vagyok. nem olnem meg magam soha mert tudom hogy szeret es se ot se meg a csaladomat sem tudnam itthagyni viszont mar tulzas amiket tesz (errol nem akarok beszelni (nem ver vagy ilyenek!)) es szeretnek valahogy celozni arra hogy minden pillanatkor amikor megteszi eltunnek innen orokre. valami finom celzast tudtok erre?

(kevesbe bantsam meg de vegye eszre magat)



#veszekedés #celzas
2022. jan. 9. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ne célozgass, beszélj!
2022. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, ha ő meg akarna érteni, nem tenné ezt veled. Nincs esetleg egy felnőtt, akit be tudsz vonni, és aki hatni tudna anyukádra?
2022. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne célozgatni?


Anya, szrul esik, amit csinálsz, légyszíves változtass vagy ha így haladsz, lelépek.

2022. jan. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz az ilyen helyzet,mert te máris alárendelt vagy

a kapcsolatotokban, pedig attól hogy gyerek vagy, még nem kellene

tűrni olyan dolgokat,amik bántanak.Sajnálom, nem egyszerű erről beszélni

de főképp nem az anyával, tudom.És hát a másik oldala a dolgonak,hogy

vajon megértené-e?

2022. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem célozgatni kell, hanem megmondani neki kerek-perec, hogy nem esik neked jól, amiket mond/csinál.
2022. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem sikerült?
2022. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azert szeretnek celozni mert mar beszeltem vele, tobbszor is
2022. jan. 10. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát akkor meg miből gondolod, hogy ha a kerek-perec beszédet nem akarja meghallani, akkor majd pont a célzást fogja? Akkor ez ennyi volt. Leérettségizel, munkába állsz, elköltözöl, pápá, anyu. Nem mindenkinek jut szerető anya, sőt, nagyon sokaknak nem jut. Neked se.
2022. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én se értem, miért célozgatni akarsz rá, pláne, ha már próbáltad egyenes beszéddel is. nem fogja venni a célozgatást. mondd újra, másképp, vagy akár ugyanúgy, ahogy korábban. mondd neki, hogy látod, hogy nem akarja meghallani, de neked ez rosszul esik, és nem fogod örökké elviselni. ez nem bántás. elmondod, hogy érzed magad attól, ahogy ő viselkedik veled.
2022. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!