Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikreim lesznek! Még a férjemne...

Ikreim lesznek! Még a férjemnek nem mondtam el szerintem elfog ájulni. Hogy mondjam el? Célozzak rá? Szeretném emlékezetessé tenni!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!:-)) 26N
2010. dec. 21. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!

Mondjuk finom célzás, ha nem egy kiscipőt veszel a boltban, hanem kettőt.

Elég "kommersz" megoldás, hogy vegye a lapot, és a hír mindenképpen meg fogja lepni.


Esetleg írj neki karácsonyi képeslapot a két baba nevében. Ez egyszerűbb akkor, ha már tudjátok a nemüket, de anélkül sem megoldhatatlan.

2010. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel ket kis trikot. Mond el ferjednek hogy babat vartok, (h meg nem tudja) mutasd meg eloszor az egyik trikot (nezd, je de aranyos! stb) utana huzd elo a masodik trikot is. Begyel egy keket es egy rozsaszint, (marcsak a nagyobb hatasert)
2010. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Off. Gratulálok!!!!! :)))
2010. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

GRATULÁLOK!!!

Mindig annyira örülök egy-egy ilyen örömhírre, mikor megtudja az ember, hogy még egy pici lélekkel többen leszünk, aki még az Édesannya szíve alatt fejlődik és készül az életre. Isteni. Én is mindig szerettem volna ikreket, párom már kevésbé. Mára már egy pozi tesztől is kiugranék a bőrömből örömömben, 2 év sikertelenség után.

28/L

2010. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok a babákhoz!!! :)


A legszebb karácsonyi ajándékot kaptátok ezzel az örömhírrel. :) Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de sok boldogságot és egészséget kívánok!!!

2010. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok! Én biztos várnék vele karácsonyig, a fa alá vennék két fehér kis selyemcipőt, és ha kibontja mondanám neki, hogy mindkettőre szükségünk lesz.
2010. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Hű, a mindenit, gratulálok! :)


Nahát, ez lesz aztán a karácsonyi ajándék. Szerintem, ha van valami fényképetek a házatokról, akkor azt tedd keretbe, mutasd meg neki, hogy tetszik-e neki. Ha azt mondja, igen, tegyél a képre egy (rajzpapírra készített, kivágott) gólyát, a csőrben egy batyuval, rá a képre, kérdezd meg, így is tetszik-e neki... aztán még egy gólyát, még egy batyuval :D


(még egy filmben láttam ezt a megoldást, nagyon szépnek és meghatónak találtam)

2010. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Drágám mi legyen a nevük a gyerekeinknek? -vagy valami ilyesmi.


Gratulálok!!!

2010. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Vagy két pici bilit :D szépen becsomagolva, fenyőággal :)
2010. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kitudnék bújni a a bőrömből is:)) 28N Ne add fel sikerülni fog nektek is a baba!! Nem vagy lekésve semmiről sem!
2010. dec. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!