Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszik azt a szüleim,...

Miért hiszik azt a szüleim, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig kérdezi, hogy mi a helyzet a lányokkal, múltkor apám előtt azt mondta, hogy neked ennyi idősen már több barátnőd is volt. Múltkor a testvérem kérdezett rá, hogy meleg vagyok-e, annak ellenére, hogy volt pár éve barátnőm. Az egyik testvérem az meleg, de nem él velünk és 10 éve nem láttuk már.


Igazából van néhány lány aki tetszik, de nekem nincs erőm meg kedvem mással foglalkozni, meg hogy leszívják a pénztárcámat. Majd lesz ha én úgy gondolom, hogy itt az ideje. Most az érettségin akarok túl lenni meg a tanulmányaimra fókuszálni.



2022. jan. 19. 16:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a tesódból kiindulva gyanakszanak. Nem nagyon kéne vele foglalkoznod, bár gondolom ez nehéz, mert zavaró.


Az ilyen problémák egyébként megszűnnek az első komolyabb kapcsolat után, pl ha valakit azzal piszkálnak hogy nincs barátnője, meleg, szűz, stb, akkor ha együtt van egy lánnyal 1-2 évig, utána a környezete és ő is le fogja sz*rni az ilyesmi dolgokat, nem fogják kérdezgetni se.

2022. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
86%
Ismertesd meg őket az aszexuális szó jelentésével. Nem attól leszel meleg meg tudomisén, hogy még nem volt barátnőd. Ez egy döntés. Ha nem akarsz barátnőt soha, akkor nem akarsz. Nincs joguk beleszólni. Továbbá, seregnyi egyedülálló nő vagy férfi van a bolygón, és őket sem háborgatják ilyenekkel hogy "jáj b**i/l****s vagy me nincs élettársad". Ilyet csak az idióták tesznek.
2022. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
19%

"Igazából van néhány lány aki tetszik, de nekem nincs erőm meg kedvem mással foglalkozni, meg hogy leszívják a pénztárcámat. Majd lesz ha én úgy gondolom, hogy itt az ideje. Most az érettségin akarok túl lenni meg a tanulmányaimra fókuszálni."


Milyen pénztárcád te? :)))))))))))

Ja váj, biztos diákmelóval kerestél Ájtí szektorban 23,5M forintot, 13 évesen.


Incel vagy, nem homi.

2022. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
77%
Hármas, neked mi bajod van?
2022. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
#3 miért ne lehetne egy 18 éves embernek pénze? Ha meg ismernéd a mai lányokat, akkor tudnád, hogy nem kis pénz kell őket fenttartani.
2022. jan. 19. 16:43
 6/53 anonim ***** válasza:
15%
Beetették őket, hogy genetikai okai vannak a melegségnek, de ez szemen szedett hazugság. Azért nyomják, hogy a melegség elfogadott legyen, mint aminek nincs más oka csak a genetika. Mondd azt, hogy nincs pénzed barátnőre, mert az sokba kerülne, majd ha dolgozol, keresel csajt magadnak.
2022. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
23%

"5/6 A kérdező kommentje:

#3 miért ne lehetne egy 18 éves embernek pénze? Ha meg ismernéd a mai lányokat, akkor tudnád, hogy nem kis pénz kell őket fenttartani."


Akkor jó spórolást!


TALÁN, 30-35 éves korodra lesz lakás, kocsi, pénz. Vagy 40-45 évesen. Vagy soha.

2022. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
93%

"Az egyik testvérem az meleg, de nem él velünk és 10 éve nem láttuk már."


Csak nekem szomorú ez?

2022. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
92%

"miért ne lehetne egy 18 éves embernek pénze? Ha meg ismernéd a mai lányokat, akkor tudnád, hogy nem kis pénz kell őket fenttartani."

Mi az, hogy fenntartani? a barátnő nem autó vagy motor... ma már alapvetően elfogadott, hogy mindenki a saját fogyasztását fizeti.

2022. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Senior Séf ***** válasza:
10%
Gondolom, tejfehér bőrű, kövérkés fiú vagy. Ha igen, a bélflóráddal van probléma, azért nem érdekel a szex és a nők. Ha nem, szólj, átbeszéljük.
2022. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!