Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit tennétek, ha a...

Szülők, ti mit tennétek, ha a fiatok a bal mellén egy német birodalmi sas tetoválással jönne haza?

Figyelt kérdés
19 éves. A tetováláson nincs rajta a horogkereszt

2022. febr. 10. 17:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
86%

Első sorban, megkérdezném tőle, hogy miért tette ezt?


- ha azt válaszolná, hogy nem tudna mi ez, csak faszán néz ki, akkor leültetném a tv, könyvek elé, majd ha már tisztában van vele, mit tetováltatott magára, akkor elkísérném leszedetni lézerrel.

- ha meggyőződésből, akkor kibsznám a házamból, mint macskát szarni. Én nem élek egy fedél alatt egy nácival!

2022. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
97%

Kudarcnak élném meg. Vagy olyan hülyét neveltem, hogy azt sem tudja mi ez (de ezt kizártnak tartom), úgyhogy marad az, hogy egy nácikkal szimpatizáló idiótát.

Nekem ez nagyon érzékeny téma, úgyhogy mehetne amerre lát, tőlem többet egy fityinget nem kapna, nem tartanám el.

2022. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%

Mondanám neki hogy jó gáz, aztán meg szarnék az egészre. Miért, mit csinálhatnék? Fessem le? Vagy ha hisztizek, kiabálok, megszidom, esetleg megverem, attól lekopik?

Hogy egy 19 éves a saját kontójára mekkora baromságot csinál, az már az ő sara, ő dolga, nem az enyém. Véleményem lehet, de úgy botlik meg ahogy akar.

2022. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
29%
Minecraft-ot akart amúgy csak az mp40-es kezű félreértette.
2022. márc. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!