Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kéne leállítanom anyámat?

Hogy kéne leállítanom anyámat?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy hízni szeretnék, aminek az okáról nem akarok beszámolni anyámnak. Légyszi ne erről kérdezzetek, ezt már kifejtettem egy másik kérdésben.

A gond az, hogy anya észrevette, hogy hirtelen lett egy kis pocakom, feszülnek rajtam a ruhák, és el akar vinni kivizsgálásra, miközben semmi bajom. Hogy tudnám leállítani anélkül, hogy elmondanám neki az igazat?


18 éves lány vagyok


2022. febr. 22. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan, 18 évesen milyen indokod lehet rá? A kinézett pasi a dagadtakat kedveli? Tényleg ennyire hülye vagy? Anyád figyel rád, már ezt is észrevette, védeni akar.

Húzz pszichiáterhez.

2022. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy ugyanaz menjen itt is, mint a másik kérdésem alatt.
2022. febr. 22. 10:42
 3/80 anonim ***** válasza:
90%
Lehet oka annak, hogy mindenki ugyanazt a véleményt mondja... El kellene ezen gondolkodni.
2022. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
80%
Hát, te nem vagy normális. Egy donna-tonna akarsz lenni? Bolond!
2022. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem tévedek, fogadás elvesztése miatt akar hízni.


Szerintem nem tudod leállítani, én is aggódnék.


Fel kéne adnod a projektet. Egy disznóra felhízásnál nem lehet cikibb az a pletyka, amit rólad fog terjeszteni.

2022. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
95%

ez a fogadásos kérdés?


Atya-gatya.... :-D

2022. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
84%

Valaki linkeli az eredeti kérdést?

Kérdező, mondd meg anyudnak, hogy direkt hízol, mert szerinted szebbek a duci nők. De mivel az elhízás rohadt egészségtelen, teljesen természetes, hogy aggódik. Amúgy meg ha elvisz, mi lesz? Megállapítják, hogy semmi bajod, ő meg megnyugszik.

2022. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
93%

7# nem fog megnyugodni, ha látja, hogy tovább hízik, hurcolja tovább. Magánorvosokra, alkalmankéént 50-60 ezer Ft, hogy kiderítsék mi a baj. A legtöbb anya akiben van minimum szintű szeretet meg törődés így tenne.

Kérdező, ha anyád kezdene testileg változni te is elkezdenél aggódni remélhetőleg és te se biztos, hogy megnyugodnál és leállnál attól, ha elhajt, hogy "Nincs semmi, haggyá!"

2022. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
2022. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
82%
NIncs indok a disznóvá váláshoz! Anyád nem fog leállni a szövegeléssel, ha csalódik a szép volt leányában. Vagy megmagyarázod ezt neki, vagy pedig téma lehet ez már csak örökké Kémkedvénhedvén ezt benned.
2022. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!