Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Állnád a szavad ilyen esetben?

Állnád a szavad ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal sosem bírtuk egymást, de közös baráti társaság van, és mindig volt köztünk egy álmosoly egymás felé.

Még novemberben volt köztünk egy fogadás, aki veszít, annak a nyári sulis táborig híznia kell 20 kilót. Nyilván mindketten belementünk, mert ennél jobban nem tudnánk megalázni a másikat. Én vesztettem, és alapvetően nem tartanám a szavam, viszont vele szemben ezt nem merem megtenni. Nagyon központi személyiség, aki simán megkeserítené az utolsó egy évemet a gimiben. Ezt még el is tudnám viselni, viszont olyan dolgokról tud, amikkel tényleg tönkre tudná tenni az utolsó egy évemet, és biztosított afelől, hogy jobb, ha állom a szavam.

Ti mit tennétek? Állnátok a szavatokat, és viselnétek a következményét, vagy inkább vállalnátok azt, hogy pokollá teszi az utolsó éveteket? 51 kiló voltam a fogadás pillanatában. Már 57 vagyok, de egyre inkább azon gondolkozom, hogy nem csinálom tovább


18/N


2022. febr. 21. 22:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...
2022. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem mennék bele ilyen hülyeségbe. De ha mégis, semmiképpen nem venném komolyan. Komolyan képes lennél ennyit hízni?
2022. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Atyaisten, ez valódi kérdés? Ha igen, akkor te nem vagy normális!

Mellesleg mi a fészkes fenéről tudhat csak ő és senki más nem? (Ez azért meg?ezi a kérdés hihetőségét!)

2022. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Ne csináld!!
2022. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Emberek tényleg ennyire h*lyek?
2022. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Nem akarok kisregényt írni, hogy miről tud, milyen képek vannak nála.


2: Komolyan képes lennél ennyit hízni?

Igen. Könnyű kívülről beszélni. De amikor egy évig össze vagy zárva olyannal, aki minden létező barátodnál, tanárodnál el tud kaszálni téged, megalázni más módokon, akkor elgondolkozol. Pláne úgy, hogy sokan tudnak róla. Ha nem állom a szavam, akkor sokkal rosszabb helyzetbe kerülök minden téren..

2022. febr. 21. 22:43
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Szellemi fogyatékos vagy?

Nem állnám a szavam ilyen esetben. Ha nagyon muszáj, kezdd el ellene fordítani a barátait. A 20 kiló plusszal amúgy sokkal rosszabbul járnál, bőröd visszafordíthatatlanul off, ráadásul semmi sem garantálja, hogy a hízásod után ne használná fel azt, amit tud ellened. Remélem egyébként ez egy kamu kérdés, elég rendesen összetörnék, ha tényleg ilyen emberek léteznének.

2022. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mentem volna bele egy ilyen fogadásba és nem is osztottam volna meg bizalmas infókat olyannal, aki nem áll hozzám nagyon közel és nem bízok meg benne, de ha mégis ilyen szituációba kerülnék, nem tartanám be. Nem tudok elképzelni olyan dolgot, amit ha elmondanak rólam mindenkinek, az rosszabb, mint hízni 20 kilót. Ez elég sok, az egészségednek se tenne túl jót, ha 50-ről 70 kg-ra híznál és nem is lenne annyira egyszerű leadni. Én biztos nem érezném jól magam a bőrömben így és biztos piszkálnának azzal, hogy meghíztál. Akkor nem mindegy, hogy azért piszkál, mert nem tartottad be vagy azért, mert hogy nézel majd ki?

Szerinted amúgy ő megtenné a helyedben?

2022. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy senki nem áll mellettem. Beszéltem - az igazi - barátnőimmel, mindegyik azt mondta, hogy mindenképp hízzak, utána majd leadom.

Az ő szemükben is olyanná válnék, aki segget csinál a szájából. Alakul valami egy sráccal, azt is megfúrná.


Nem tudom, hogy ő megtenné-e, de attól nem félek, hogy ha sikerül, akkor ugyanúgy felhasználná ellenem. Eddig is megtehette volna, de ahhoz túl álszent, hogy olyannak tűnjön, aki nyíltan "támad". Piszkálni a hízás miatt biztos fognak, ez a lényege az egésznek..

2022. febr. 21. 23:14
 10/50 anonim ***** válasza:
94%
Ez bántalmazás. Ne csináld. Fordulj a szüleidhez.
2022. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!