Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleszólnál, hogy a 17-18...

Beleszólnál, hogy a 17-18 éves gyereked mit dolgozik szabadidejében?

Figyelt kérdés
Gimnázium mellett, a tanulmányokat nem elhanyagolva.
2022. márc. 17. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Csak ha illegális.
2022. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
esetleg nagyjából leírnád, hogy mit dolgozik?
2022. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
A szexkamera azért túlzás.
2022. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Ugye nem Onlyfans? :D
2022. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, mi az. Ha valami vállalhatatlan, pl. illegális, szexmunka, vagy olyan, amivel másokat bánt, másoknak árt, akkor nyilván beleszólnék.
2022. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem szerettem volna kiírni, de számítottam arra is, hogy valaki úgyis megkérdezi.

Semmi illegális, vagy tiltott dologról nincs szó.


Online tartalomgyártás lenne, elterjedtebb kifejezéssel "influencerkedés". Tudom, hogy sokaknak mi a véleménye erről az egészről, az Instagramról, TikTokról, vagy akár Youtuberól. Nem pocskondiázást szeretnék, meg hogy ez nem munka... Általában pénzt kapnak érte az emberek, nem is keveset, szóval szerintem lehet munkának nevezni nyugodtan.

De semmi vetkőzés, meg Onlyfans dolog nincs, legalábbis én ilyesmiket sosem csinálnék.


Nem volt bennem semmi tudatosság a közösségi oldalaimat tekintve, arra figyeltem mindig, hogy az otthonunk, autóink ne látszódjanak a képeken, vagy hogyha utaztunk is, akkor sem pontosan jelöltem, hogy hol vagyunk éppen és mikor. Nem posztolok nagyon személyes tartalmakat sem, igazából divatról, öltözködésről szoktam, vagy utazásokról. Nem vagyok sem celeb, sem híresség, a szüleim sem azok.

Ennek ellenére mára elég nagy követőszámom van és volt eddig is, hogy külföldi emberek, cégek (?) írtak üzenetet, de egyiket se vettem komolyan, általában törlés-tiltás ilyenkor az, amit csináltam.

Viszont most megkeresett egy magyar cég együttműködés miatt. Sosem csináltam még ilyet, nem is tervezem, hogy még a tervben sem lévő gyerekem pelenkáját is így kapjam majd... Nem is ebből szeretnék meggazdagodni (jövőre érettségizem és megyek egyetemre majd). De szívesen kipróbálnám, hogy milyen is ez az egész.


Szüleim az online világban szinte semennyire nincsenek jelen, dolgozni sem dolgoztam még és tervben sem volt ilyesmi.

2022. márc. 17. 12:29
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig meg tudsz maradni az etikusság keretein belül (nem alázol másokat... csak mert ez az elvárás, ez hoz nagyobb nézettséget), csináld.
2022. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Ha megvan az a követőtáborod és ismeretséged, hogy jó pénzt tudjál keresni, akkor csak csináld. Szüleidnek meg támogatniuk kellene, főleg hogy nem az erotikus tartalom mellett döntöttél.
2022. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem veszíthetsz vele, gondolom elsőre úgyis barter együttműködés lesz csak, így számlát sem kell adni. Arra figyelj, hogy írhass saját véleményt is, ne egy betanított szöveget kelljen mellé írni. A legtöbb cég itt ki is esik a rostán sajnos.
2022. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs ezzel semmi gond. Abszolút nem lenne ellenemre ebben a formában.
2022. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!