Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csüngenek rá az anyukák...

Miért csüngenek rá az anyukák ennyire a felnőtt, legtöbb esetben egyke fiúkra?

Figyelt kérdés

A párom édesanyja még mindig rá van csüngve a fiára. Megértem, hogy szereti, hisz a gyermeke, de szerintem már beteges szinten ragaszkodik hozzá. Külföldön élünk, a párom vendéglátásban dolgozik, így munkanapokon nem sok időnk van egymásra. A szabadnapjain meg végig az anyjával traccsol facetime-on. Van, hogy napi 5-6 órákat. Már olyan is volt, hogy reggel hétkor hívta a mama. Ilyenkor nem akarja letenni, várjál még kisfiam, így-úgy. Ha netán programunk van, számon kéri, mérges rám, mondván nekik csak ennyi idejük van egymásra. Vicces, mert nekünk sincs több. A munkanapjain 10-12 órákat a konyhán tölt, majd hullafáradtan hazaesik, persze a mama már akkor is bombázza a messenger üzenetekkel, még egy jó szexhez sincs ereje.

Múlt héten betegek voltunk és óránként hívogatta, kérdezgette jól van-e, engem is számon kéregetett, hogy ápolom-e a kisfiát.

Ami még nagyon zavar az az, hogy mindig elmondja a páromnak, hogy nála van az otthona, nem ez az otthona, ő van neki ott legjobban stb. Mintha ki akarná sajátítani.


2022. márc. 27. 13:21
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Idén lesz 31 éves a párom és 2 éve élünk kint.
2022. márc. 27. 13:22
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Te is ki akarod sajátítani.
2022. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért vagy még mindig vele?
2022. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Tipikus anyuci kisfia:) ha a párod nem állítja le a mamát akkor ennek sosem lesz vége és rámegy az egész kapcsolatotok. Fel kell állítani egy falat,egy határt amit az anyós nem léphet át
2022. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
3-as, mert szeretem
2022. márc. 27. 13:36
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
Ha szereted, miért baj neked, ha azzal tölti az idejét, amivel akarja, pl. azzal, hogy napi 5-6 órát traccsoljon az anyjával? Ha ő így boldog, akkor így boldog.
2022. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Mert nincs saját élete, a fiát pedig magának nevelte, és most kétségbe van esve, hogy most más nő van a fia életében. Vissza akarja kapni. A leírásod alapján a párod abszolút nem tudja kezelni, nem tudja vagy akarja rövidre zárni a beszélgetést. Nem valószínű, hogy ez megváltozna sajnos. Anyuka elég sikeresen szabotál.

Ilyenkor felmerül a kérdés: nem akarja, hogy a saját fia boldog legyen? A válasz az, hogy sajnos nem. Persze szavak szintjén nyilván, jaaaj, kisfiam, nekem csak te vagy a fontos, de mindig kiderül, hogy ez úgy történjen, hogy ővele, az anyukájával kettesben lesz boldog. Mással ne legyen. És megpróbalja úgy manipulálni, hogy el is higgye, higy mással nem boldog. Egyelőre nalatok elég sikeresen...

2022. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
6-os, nem az a baj, hogy beszélnek, hanem szabadidejében rátelepszik. Heti 2 napunk lenne egymásra (ha egyszerre van szabadunk) és annak a felét elbeszélgetik.
2022. márc. 27. 13:44
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál emiatt párodnak?
2022. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 grafno ***** válasza:
8%
Én is külföldön élek és ki 7napbol 7et vagyunk együtt, délután meg 7vegen és ha 1orat beszélek valakivel pl mutterral akkor már megy a szajhuzas milyen sokat telefonálok. Valakinek 1 óra is sok hetente.
2022. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!