Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedül élek, felnőtt ember...

Egyedül élek, felnőtt ember vagyok, de mégis minden nap anyukám be akarja osztani az időmet?

Figyelt kérdés

Minden napra kitalál valamit. Hol ebbe a boltba vigyem el, másnap kitalálja, hogy a másikba akar menni. Vigyem el ide vagy oda munka után. Adjam fel a csekkjeit vagy utaljam át őket.

Vagy igazán elmehetnèk és kitakaríthatnèk náluk. Vagy vigyem el ezt ide, vagy azt oda, stb...

Nem arról van szó, hogy nem megyek el szívesen és nem csinálom meg, de hogy minden nap munka után kitalál valamit, az már kicsit megterhelő.

Amikor nem-et mondok, akkor meg jön a sèrtődès, hogy jó, akkor majd ő akkor elmegy gyalog vagy feladja ő. Vagy jönnek az üzeneteket, hogy akkor melyik nap lenne nekem jó és tudnám elvinni.

És még akkor én érzem szarul magam.


2022. febr. 17. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát sértődjön. Az meg mi már hogy menj takarítani? Rokkant? mert különben nem értem.
2022. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
Miért olyan nagy baj ha megsértődik? Majd megenyhül mire megint akar tőled valamit. Megmondod, hogy egy hónapban egyszer érsz rá 3 órát, addig gyűjtse, hova akar menni. Gondolom, nem azért költöztél el, hogy továbbra is anyunak állj készenlétben, ő pedig nem azért szült, hogy legyen aki egész életében neki szalutál.
2022. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt ember vagy? Súlyos tévedés. Egy kisgyerek vagy. Fel kell nőni
2022. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, engem is elvihetnél ide vagy oda, sőt ki is takaríthatsz nálunk.
2022. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem elmondtam az anyukám, hogy mikor elköltöztünk tesómmal, őt nagyon megviselte. Magányos lett és nehezen tudott minket elengedni, mert számára mindig a pici gyermekei vagyunk és magányos nélkülünk. Szerintem hasonló játszodhat le a te anyukádnál.
2022. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 17. 17:40
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jár munkéba?
2022. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozik.
2022. febr. 17. 17:54
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megmondod vigye el ő,menjen ő, legalább mozog.Addigg csinálja amíg hagyod.Nem arról van szó,ha beteg vagy majd ha annyi idős lesz ne segíts, de ha még dolgozik nem lehet túl idős.
2022. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy te vagy ő, ő pedig te. Te elvárnád ugyanezt a felnőtt, külön élő gyerekedtől? Jogosnak és elvárhatónak tartanád? Nem? Akkor nincs miért sz.rul érezned magad.
2022. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!