Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit egyáltalán...

Van itt olyan, akit egyáltalán nem tudnak elfogadni a szülei felnőtt korában?

Figyelt kérdés

Bármilyen dolgod miatt.. személyiséged, beállítottságod, szexuálitásod, munkád, nézeteid, párod, bármi.


Hogy éled ezt meg?


2022. márc. 31. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Leszbikus vagyok, anyám egyáltalán nem tartja velem a kapcsolatot velem emiatt, apukám karácsonykor/szülinapomon felhív, de amúgy ő sem igazán fogad el, mert mikor egyszer megemlítettem a páromat, lecsapta a telefont.


Hogy élném meg? Szarul. Fáj, hogy anyám gyűlöl, de attól még nem tudok pasikhoz vonzódni, szóval beletörődtem, hogy ez van.


27/N

2022. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon sajnálom. :(

Nem értem miért akar szülő lenni az, aki aztán képtelen elviselni és családként élni azzal akit ő akart/teremtett.

2022. márc. 31. 14:50
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván heteró gyerekre vágyott, nem rám :D


De van egy bátyám meg egy húgom, akik heterók, úgyhogy csak 33%-ban cseszte el velem...

2022. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Annyi ilyenről hallani, olyan szomorú ez... amint nem felel meg valaki az elvárásoknak, a teljes személye utálatos onnantól. Szerintem meg ez nem normális.
2022. márc. 31. 15:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját területemen, a saját házamban nem kell ilyen ökörségeket hallgatnom. Egyébként nekem pont fordítva van ez, én nem tudok elfogadni. Muter cigizős, kávézós, gyógyszeres, egész életében, de nem ez a bajom hanem az hogy emellett a viselkedése rendkívül agresszív és utáló. Ráadásul egyáltalán nem érdekli a másik ember érzése, és egyébként semmise.
2022. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 A sértegetés, konfliktus nem is eltűrendő, persze. Én inkább arra értettem, hogy a másik kvázi ártatlanul nem csinál semmit (csak olyan amilyen), és azért van kiutálva.
2022. márc. 31. 15:33
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Meddő vagyok ezért értéktelen.
2022. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Fú. Nálunk anyám ily en végtelenül szőrszálhasogatóan tisztaságmániás. Múltkor azért kiabált, de eszeveszett átéléssel mert

"MEGMONDTAM, HOGY NEM LEHET SEMMI A KÁD SZÉLÉN!!!!"

Sok dologra is oda lehet figyelni, de ő akkor is kiszúrja azt az egyet...

Én nem vagyok ennyire alapos. Rengetegszer volt, hogy szívem lelkem beleadtam, és az is szar volt.. Ettől még mindig sokszor elmegy az életkedvem.

2022. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó akkor miért nem költözöl el.
2022. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Szinte mindenben máshogy gondolkozunk anyukámmal. Ez régen is sok nehézséget szült, de mióta idősebb, még több a konfliktus köztünk. Más a vallási és politikai nézetünk, ami szerintem nem feltétlen kéne, hogy gond legyen, de mivel őt csak ez a két téma érdekli, így mégis az. Egyébként mindenben "teljesítettem" az elvártakat, diploma, férj, most épp babát várok, de mégis 5 perce nekem esett a telefonban, mert hétvégén nem oda fogok szavazni, ahova "kell"... Engem ez minden alkalommal borzasztóan elkeserít, hogy milyen anyai hozzáállás ez... de lassan már nem lepődők meg rajta. Szerencsére férjem a legcukibb a világon, ilyenkor mindig kicsit sírok neki, ő megvigasztal, aztán megyünk tovább. :)
2022. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!