Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem mos rendesen...

Anyukám nem mos rendesen fogat, hogy vegyem rá,a fogmosásta,hogy rutin szerüen mosson fogat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy, ez nem a te dolgod
2022. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem a te dolgot, örülj hogy egyáltalán mos...mindenkinek más a rendszeressége.
2022. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg miért nem mos. Van akinek nehéz a rutint kialakítani
2022. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
#1 szerintem ilyen dolgokat nem jó ráhagyni a másikra ami aztán ártani fog neki később. Itt kell bátroság valahogy beszélni erről, hogy később nem lesznek így fogai.
2022. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3#-nak jó a megközelítése. Esetleg vedd rá, hogy legalább rágót használjon, mert az is jobb, mint a semmi.
2022. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, hogy MI NEM JÓ a kérdezö szerint, ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy az anyával vannak gondok!
2022. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját privát dolga.
2022. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját élete. Felnőtt ember, azt csinál amit akar. Majd a saját kárán megtanulja, ha eddig nem.

Én az évek során már elengedtem az ilyen dolgokat, csak saját magamat idegesítettem vele, sosem történt pozitív változás (ki is rohadtak a fogai)

2022. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!