Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne rávenni hogy...

Hogyan lehetne rávenni hogy éjszaki műszak után rögtön feküdjön le apukám és nem bunkózzon velem délelőtt nagyon bántóan? (gondolom a fáradságtól nagyon bunkó)

Figyelt kérdés

Mondjuk máskor is mérges és mindenben a bajt látja csak ,de ha éjszakás volt és fáradtan jön nagyon haza akkor olyan extrém bunkó hogy csak na. Ezt meg is értem, de akkor ne járkáljon még egész délelőt a konyhába. Anyámat is halálra idegesíti( bunkózik vele) ilyenkor.

Feküdjön le rögtön aludni. Ne ragassza ránk a rosszkedvét.



2022. ápr. 15. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudsz mit tenni. Menj el otthonról, amíg lefekszik. Hasonlót én is végig játszottam. Mivel az én apum nem éjszakázott én zárásig a suliban maradtam.
2022. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Csinálj neki valami finom, laktatós reggelit, attól elálmosodik, és nagyobb az esély, hogy elmegy aludni.
2022. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet(: De már próbálkoztam vele és nem hajlandó enni mielőtt lefekszik. Rám ordított csak./:
2022. ápr. 15. 07:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megérkezik, vonulj a szobádba, csukd magadra az ajtót.
2022. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. A bunkó ember meggyőzhetetlen. Amíg anyádnak ez így megfelel, ebben fogtok élni. Te gyerekként semmit nem tehetsz.
2022. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer, amikor nem fáradt, beszélgess vele, hogy ez így neked is, és mindenkinek rossz. Neki is valószínűleg.

A melatonin segít elaludni, drogériában kapható.

2022. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az erősen eltérő életritmusoknak nehéz megtalálni az összeférhetőségét. Az éjszakai műszak teljesen felborítja az ember normális életritmusát.
2022. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Apád nagyon más életet él mint amit megálmodott magának. Innen csak egy lépés, ha nekem szar, legyen az nektek is. Arra nincs rálátása, hogy mindez rajta múlt, az ő döntései miatt él úgy, ahogy. Nem tudod kinyitni a szemét, ilyen marad mert megteheti.
2022. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
19%
Talán költözz el
2022. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülöd olyankor, ennyi az egész.
2022. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!