Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a baja már megint anyámnak,...

Mi a baja már megint anyámnak, miért kell így viselkednie?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a kapcsolatom anyámmal, sokáig nem is beszéltem vele. Most kb 1 hónapja hívtam fel, hátha ki tudok vele békülni.

Tegnap elmondtuk neki, hogy unokája lesz, erre elkezd veszekedni velem, hogy minek b@szattam meg magam ilyen fiatalon, nem vagyok normális, nem fogjuk tudni felnevelni, meg őrá ne is számítsunk, mert nem fog segíteni. Meg hogy ha megszültem a gyereket, a párom el fog hagyni meg ilyenek, de 14 éves korom óta ismerjük egymást, 16 éves voltam, amikor elkezdtünk járni, és én úgy ismerem, hogy nem csalna meg, mivel eddig se tette.

Ezeket mondta. Még sosem kiabált velem ennyire, el is szomorított :(.

Aznap a párom kitessékelte, hogy veszekedjen máshol, azóta csend van.

Visszatérve tudom, hogy fiatal vagyok, de úgy éreztük/érezzük, hogy fel tudjuk nevelni a gyerekünket rendesen, anyagilag is minden rendben lesz, mindketten dolgozunk, és sikerült összeszednünk egy házra valót.

De most engem az érdekelne, hogy miért nem tudott örülni a hírnek, miért kell így viselkednie velünk, már nem egyszer leültünk megbeszélni, de veszekedés lett a vége :(

Én 22/L, a párom 23/F, anyám pedig 48/N



2022. ápr. 27. 17:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
22 éves nő nagyon nem gyerek már. Anyám 19 évesen szült engem, városon élt, ennek ellenére falun, ahova költöztünk, minden előzetes tudás nélkül szép gazdaságot vitt 19 évesen állatokkal. Az gyerek 22 évesen, aki agyilag visszamaradott.
2022. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, anyád betojt, hogy csinálnia kéne valamit az unoka körül, mert lusta disznó, és gonosz. Ez nem anya, minek mész be a fszerdőbe önként?
2022. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

ma küldtem neki anyák napjára egy üzit, felhívott, teljesen normális volt, bocsánatot kért a múltkori miatt.

én már komolyan nem értem mi van vele, egyszer ilyen egyszer olyan...

mondtam neki, hogy hagyjon egy darabig békén minket, erre megint elkezd veszekedni, hogy nekem nem jó semmi.

2022. máj. 1. 22:45
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

22 Nem kell betojjon az anyuka Két dolog végett

Egyszer nincs jó viszonyban a lányával.

Kettő a lánya magának kell szüljön és nem az anyának.Ha nem akar öregségére bébicsőszt játszani attól még nem lusta disznó.

Nagyon elvannak kénelmesedve a mai fiatalok úgy gondolják a szülőnek míg él szolgálnia kell őket.

Pedig az a lusta disznó lehet még nincs nyugdíjba vagy az mellett dolgozik hogy megéljen.Van saját háztartása amíg meló mellett vezetnie kell, és engettesék meg hogy a szabadidejében rendelkezhessen!Valóban megjelöl gondolni a gyerek vállalást.Azt mindenki a saját erejére idejére tervezze.

2022. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

21 egyett értek veled

Csak itt a gyakorin nem ez jön le.

Életképtelen fiatalok tombolnak követelőznek a szüleiktől mint valami kicsi gyerek.Sőt sokan még babusgatják is őket és kicsi gyereknek titulálják.

Egybe viszont felnött tudja kifogástalanul szidalmazni a szüleit ítélni őket.Magasra a mércét felállítani amít ha a szülő nem akar vagy nem is tud átugrani sz@r!

Magát mikor tanulja ítélni!?

A szerepek felcserélödtek a szülő nem egyenrangú a felnőtt gyerekkel.Neki úgy kell táncolni ahogy a gyerek fügyül.De ez mind a vén embernek legyen oké!Tisztelet a kivételnek!!

2022. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!