Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig aludtatok...

Hány éves korig aludtatok együtt apukátokkal vagy anyukátokkal vagy tesótokkal egy ágyban, melyikkel szerettetek jobban együtt aludni?

Figyelt kérdés

Részemről egyszer a dédnagypapámmal kellet együtt aludjak, aminek az oka az volt, hogy másnap reggel együtt mentünk az erdőre támasztéknak való ágasokat vágni, és hogy minnél korábban el tudjunk indulni, ezért úgy döntött, hogy ne menjek haza, hanem előző este aludjunk együtt.


Egyszemélyes ágyban aludtunk, "lábtól", azaz ő a párnát hazsnálta, míg az én fejem az ő lábánál volt az ágyban. Nemigen tudott aludni egyikünk sem, egész este forgolódtunk és köhögtünk, mert a bácsi erős dohányos volt, pipázott. A hely is igen szűk volt, úgy kellett feküdni, mint a szardíniáknak a dobozban. Reggel aztán nehezen ment a felkelés, még fürdőszoba sem volt a házában, ahol legalább az arcom megmosthattam volna. Én álmosan, kialvatlanul caplattam az erdőn, ahol összemart a szúnyog és a csalán. Szerencsére meglettek a kétágú támasztékok, amikkel alá tudtuk támasztani a szilva és a sárgabarack fát, még a kerítés kijavításához is jutott néhány.



2022. ápr. 30. 17:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
írjátok, hogy fiú vagy lány, férfi vagy nő, és hogy apukátokkal vagy anyukátokkal aludtatok-e együtt
2022. máj. 1. 00:27
 12/15 anonim ***** válasza:
14
2022. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
5-6-7 éves korig.
2022. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem aludtam velük, nem is volt rá igényem.
2022. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
12 éves koromig kellett anyámmal aludnom, mert nem volt több ágy, apámmal meg utálták egymást, nem aludtak együtt soha. Szar volt, nem fértem el mellette és horkolt is. Végül kikönyörögtem egy felfújhatós matracot amin alhattam onnantól kezdve. Külön ágyam 15 évesen lett csak.
2022. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!