Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted durva voltam apummal?

Szerinted durva voltam apummal?

Figyelt kérdés
Apum és anyum elváltak mikor 9 éves voltam... mert apum mindig csajozott. Mikor elvaltak megszakadt a kapcsolatunk mindössze 16 éves koromig. Aztán elkezdtem oda járni, 16 évesen. De apum és az apai nagymama folyton anyut átkozták, meg az anyai nagymamámat, aztán le léptem, utanna 20 éves koromban újra ki békultem velük. Ugyan azt csinálták anyai mamát és anyut átkozták. Aztán most 22 éves vagyok apummal boltba össze futottam mondta miért nem megyek stb én meg mondtam hát ezért. És azt mondtam neki majd még adom az utolsó tiszteletet de én már az életében oda nem megyek.. erre mondta milyen aljas gonosz vagyok hogy ilyet mondok hogy a temetesere megyek csak... egyébként soha nem fizetett nejem gyerek tettest ha vett is egy csokit napokig azt hajtotta hogy 300ftot rám költött de azért lehet nem kellet volna ilyet be szólnom. Nem?
2022. jún. 3. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltál durva, egy manipulativ kcsg. Ne legyen lelkiismeret furdalasod. O miért nem látogat meg?
2022. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen jogisan szóltál be.
2022. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kicsit azért bánom, mert ilyet nem szabad lett volna mondanom hogy majd ha meghal elmegyek a temetésére, életben viszont nem szólok mar hozzá. De ki hozta belőlem fel idegesedtem
2022. jún. 3. 07:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Akivel most él nővel annak mindent ad, 200.000-Ftos telefont vesz neki anyut meg csak bántotta ..
2022. jún. 3. 07:39
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy voltal durva. Eletebe nem foglalkozott veled, jol teszed hogy fele se mesz.
2022. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltal durva. Sőt, meglepően nyitottan alltal hozza evekig. Elb4szta.. Ne neked legyen lelkiismeret furdalasod!
2022. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Én biztos nem mondanék olyat, hogy majd elmegyek a temetésére. Dehogy mennék, max. azért, hogy leköpjem a sírját. Aki az anyámat bántja, az ne számítson sok jóra. Te már elárultad az anyukádat azzal, hogy szóbaálltál ezzel a görénnyel.
2022. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Azért én mondjuk nem mondtam volna ilyet, de nem vagyunk egyformák
2022. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Gyerek vagy még.
2022. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9# 22 éves vagyok. Miről beszélsz?
2022. jún. 3. 10:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!