Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bántalmazó érzéketlen szülővel...

Bántalmazó érzéketlen szülővel, aki egyértelműen kimutatja hogy nem érdeklem, érdemes mégis megpróbálni jóban lenni, ha nincs senki másom és nem is lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok példát tudnék mondani, de nagyon hosszú lenne.

Undorító módon beszél velem is, elment az orvosomhoz, hogy csináljon velem valamit, mert szerinte elmebeteg vagyok, és nagyon személyes infókat adott ki az asszisztensének. fenyegetett hogy kidob a lakásból, a barátnője gyerekével cukiskodik, engem meg szerintem születésem óta utál, azt nem tudom hogy miért

Sajnos én beteg vagyok, nincs senkim, semmilyen kapcsolatom, elköltözni sem fogok tudni, pedig nagyon szeretnék.

Ha szellemi, vagy testi fogyatékos lennék, már rég beadott volna egy intézetbe, ez biztos

Rajta kívül egy rokonnal tartom a kapcsolatot, de sajnos ő is nagyon toxikus, csak rosszabbul vagyok tőle, sosem tudnék vele élni

Emberhez, anyához nem méltó módon viselkedik, nincs olyan gyerek aki ezt el tudná nézni, más már reg elköltözött volna, de sajnos és a betegségem miatt nem tudok

Hülyének érezném magam ha szemet hunynék a dolgai felett, de nem tudok önálló lenni

Mit lehet ilyenkor csinálni?


2022. jún. 4. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Milyen betegséged van?


Ha nem tudsz elköltözni, akkor tűrni kell, más nincs.

2022. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Dolgozni nem tudsz?

Konkrétan miért haragszik rád?

Valami oka csak van, hogy már a háziorvostól kér segítséget?

Hány éves vagy?

2022. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy? Járj el sétálni, sokat!
2022. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a betegseged? Hány éves vagy?
2022. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Társbérletbe nem tudsz menni, valakivel? Sajnálom. Rosszul hangzik amit írsz.
2022. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Hát én még a Blaha aluljáróban is szívesebben ülnék.
2022. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mi ez a betegség, nem lehet kezelni vagy yilesmi?
2022. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6, persze megnézném…

Többféle van. Kiskoromtól kezdve gyenge fizikum, pánikrohamok, agorafóbia

Egyszer skizofrénnek is elkönyveltek az orvosok

Kamaszként próbáltam nyári munkát csinálni, már akkor is ájultam

Az elmúlt években volt hogy tudtam dolgozni, volt hogy nem…

Nem vagyok képes az önálló életre, soha nem fogok tudni annyi pénzt keresni hogy saját albérletem legyen. Még a felét sem

2022. jún. 4. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt az okait sejted...

Jobb lenne elköltöznöd. Van valami barátod, ahol el lehetnél átmenetileg...más lesz a világ.

2022. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen emberi kapcsolatom nincs az anyámon és a másik rokonomon kívül, de ahogy mondtam ő is beteg. Reménytelen, marad az öngyilkosság.
2022. jún. 4. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!