Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltételezett beágyazódási...

Feltételezett beágyazódási vérzés után mikor érdemes tesztelni, ha már egyértelmű, erős pozitívat szeretnék látni?

Figyelt kérdés

A ciklusom az utóbbi fél évben teljesen rendszertelen, 18 és 35 nap között váltakozott, ezért nem tudok dátumot mondani arra, hogy mikorra vártam/nem vártam volna a vérzésemet. Viszont múlt pénteken volt olyan pecsételésem, ami előző terhességeim alapján beágyazódási vérzésnek tűnt.


Vagy babát várok, vagy nem, mert az mégsem beágyazódási vérzés volt, ez egyértelmű, de ha mikor érdemes tesztet csinálni, hogy az eredmény teljesen egyértelmű legyen?


2018. nov. 10. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnan egy hét múlva.
2018. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 35.nap után kb, ha nem jön meg addig!
2018. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ciklus 35. napja után végezz tesztet.
2018. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem beágyazódás utáni 5.napon volt ilyen a 10-es és a 15-ös érzékenységű teszt:

[link]

Inkább egy hetet mondanék én is,az már sokkal élénkebb volt nekem is.

628459ce5155c9fb470544cb506cbb5d.jpg

2018. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, a második linket rosszul tette be,így a jó:

[link]

2018. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!