Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányomék mindig magukkal...

A lányomék mindig magukkal hozzák a háziállatként tartott gyíkjukat ha eljönnek, ami kellemetlen nekem mert írtózom tőle és higiénikusnak sem tartom. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Messze laknak, ezért általában 2-4 napra jönnek, itt alvással, ezért mindig hozzák magukkal a gyíkot is. A ketrecével együtt hozzák, de náluk ahhoz van szokva, hogy szabadon van, úgyhogy a szobájukban mindig kiengedi a vőjelölt, de nagyon fürge az állat és nyílik az ajtó rögtön kilövi magát és beszaladgálja a lakást. Egyik reggel mentem be hozzájuk és az ágynemű tetején aludt, amit szintén nem szeretek. A vőjelölt mellé bárhová felmászik, a kanapéra a nappaliban, a kerti hintaágyra , megy utána a konyhába is. Neki nagyon fontos az állat, ezért természetesen nem akarom megbántani, de én irtózom attól, hogy egy hüllő mászkál a lakásban.

2022. júl. 3. 11:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a legelején kellett volna megmondani nekik. Most már nem fogják érteni, ha eddig nem szóltál, mi történt most.
2022. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem is a legelső alkalommal kellett volna mondani.

Egyébként legális ilyet tartani? Van olyan fajta ami tartható? ...

2022. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Kissebb korában jobban elvolt a terráriumában, ismeretlen is volt neki a hely, nem mászkált össze vissza. Ha a szobában kivették egy kicsit járkált a földön, de nem ment sehová. Nem idős még nekik.


Persze,hogy legális, tenyésztőtől vették. Az övék Szakállasagáma, a kaméloenról is hallottam, hogy lehet venni, de annyira én sem értek hozzá. Biztos vannak olyan fajok amit nem lehet tartani.

2022. júl. 3. 11:21
 4/42 anonim ***** válasza:
24%
Lehet ha szólni fogsz nekik,akkor már nem fognak menni hozzád.Most mi a fontosabb neked, hogy meglátogatnak vagy kibirod azt a néhány napot, az udorodat legyõzve.
2022. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
El kell mondani, hogy ok, hogy otthon ők úgy tartják, de nálad legalább a konyhától tartsák távol. Jó kis állat meg minden, de rohangál, te meg nem akarsz pofára esni.
2022. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
33%
Örülj neki, hogy nem madárpókot tartanak. Keresd mindig a dolgok jó oldalát, úgy könnyebb az élet.
2022. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg nekik, hogy ha hozzák, ne engedjék ki! Ennyire egyszerű. Mert az oké, hogy otthon azt csinál amit akar, de tiszteletben kell tartaniuk, ha vendégségbe mennek valahova. Bár ezt az elején kellett volna lemeccselni.
2022. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
Meg kell mondani hozhatjak de tartsák a ektrecében, ennyi az egész.
2022. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%
A hüllő nem bánkodik a gazdija után, 2-4 napi élelemmel nyugodtan otthon hagyható, akár terráriumban, akar egy egész szobaban/lakasban hagyjak rohangálni.
2022. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
45%
Én nem engedném, hogy hozzák.
2022. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!