Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a gyereked dél-amerikai/délkelet-ázsiai ország egyetemére akarna járni és ott is szeretne letelepedni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 15:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
24%
Nem örülnék. Ha tanulni akar, tanuljon. De ott letelepedni? Egészen más kultúra, és másodlagos lenne ott, míg él.
2022. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%
Nem támogatnám benne, persze nem is tarthatnám vissza. De azért megpróbálnám meggyőzni.
2022. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt szeretné, akkor miért ne? A fejlődő országok gazdaságában még nagyon sok kiaknázható lehetőség van. Ha ő ebben látja a jövőjét, akkor támogatnám.
2022. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez az álma, természetesen támogatnám. Én nagyon sok helyen jártam már a világban, éltem is harmadik világbeli országban, sok kultúrát ismerek testközelből. A dél-amerikai és a távol-keleti kultúrák szerintem egész kompatibilisek egy európai emberrel. Magyarokat is ismerek, akik a harmadik világban telepedtek le, ott alapítottak családot.

Viszont akik ezen országok egyetemein szereztek diplomát, azt nem mindenhol fogadják el Európában. Például ismerek olyan dél-amerikait, aki a saját országában orvosi diplomát szerzett, kiment Németországba dolgozni, de ott már csak ápoló lehetett. Tehát jól kell megválasztani azt az egyetemet, a legjobbak nagyon drágák, de legalább értékes diplomát adnak.

2022. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
12%

Akarjon , de nem vagyok köteles penzelni a hulyesseget.


Idegenbe kire tamaszkodhat?

A baratokra? Es ha a baratokrol kiderul a bajban hogy megsem azok ?


Ez olyan tini hiszti

Penze annyi ugyse lesz hogy ott tanuljon és éljen is


szoval nem adok penzt ra es ennyi

2022. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Nen bánnám, ha másik országban kötne ki, és ha Brazíliát meg Indiát eljerüli, tőlem mehet.
2022. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
Furcsállnám nem is kicsit.
2022. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ, mennyire veszélyes ország, és mennyire van ajánlva a konzul honlapján az oda kiutazás. Kolumbiát pl. erősen ellenezném.
2022. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
17%
Elgondolkodnék h mi a tökömből fogom ezt kifizet
2022. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi erővel mehet Miskolcra is, ott is vannak bőven bennszülöttek.
2022. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!