Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogy lehet letelepedni Amerikába?

Hogy lehet letelepedni Amerikába?

Figyelt kérdés
A kérdés kicsit hosszabb lesz. Szóval a kérdés az, hogy hogy lehet kijutni az USA ba és hogy lehet zöldkártyát szerezni? Hallottam arról, hogy házasság vagy zöldkártyalottó. Hallottam viszont olyat is, hogy ha kimész és csinálsz egy céget ahol 10-15 embert foglalkoztatsz minimum akkor kaphatsz zöldkártyát. Erre lennék kíváncsi, hogy ez pontosabban im és hogy is működik.

2018. máj. 1. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Akinek már annyi pénze van, hogy céget csináljon az USA-ban, az már nem oda vágyakozik.

(Nyilvánvalóan nem rendelkezel ekkora összeggel, ha itt kérdezősködsz.)

Maradna a házasság, de a te esetedben szerintem már a rep.jegy ára is komoly gondot okozna...

2018. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha annyi pénzed van, hogy az USA-ban (!) céget alapíts, miért nem teszed meg ugyanezt itthon és keresed hülyére magad?

Egyébként gondolod, hogy itt bárki meg tudja mondani neked, hogy a világ másik felén milyen feltételekkel lehet vállalkozást indítani? A többség azt sem tudja, Magyarországon mi kell ehhez...

2018. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszeru dolog, hogy "kimesz es csinalsz egy ceget". Itt van hivatalos oldal:


[link]


Viszont igaz, hogy igy lehet vizonylag gyorsan, legalisan letelepedni.

2018. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm, erre voltam kíváncsi, és nem az anyagi részére
2018. máj. 1. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hallottam viszont olyat is, hogy ha kimész és csinálsz egy céget ahol 10-15 embert foglalkoztatsz minimum akkor kaphatsz zöldkártyát"


Én meg most elolvastam a link alapján, hogy nem elég, ha alapítasz egy céget és 10 munkást teljes munkaidőben foglalkoztatsz, de ezt ráadásul még 2 évig kell biztosítani.

2018. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"és nem az anyagi részére"


Sejtettük, hogy ott van nálad a konyhakredencben az ehhez szükséges százmillió.

2018. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A cegalapitasnal be kell fektetni 1 millio amerikai dollart vagy bizonyos allamoknal fel milliot es alkalmazni kell 10-15 embert plusz bizonyitani kell hogy honnan van a penz, stb.

Ez nem azoknak van akik amerikaba vagynak hanem akik a cegukkel amerikaban akarnak terjeszkedni.


zk lotto mukodik de kicsi ra az esely. Van akit elsora kihuznak, mas meg evekig probalkozik.


Hazassag akkor mukodik ha valos. Ha fizetsz erte vagy erzelmileg kihasznalsz egy amerikait akkor az csalasnak minosul es buntetnek erte pluszban visszaveszik a zk-t utolag is.

2018. máj. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!