Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyton össze akar...

Anyám folyton össze akar hozni a kolleganője fiával. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval anyám mindig felhozza hogy miért nem jövők vele össze. Nagyon idegesít. Akkor is felhozta mikor volt valakim. Mikor szakítottam a volt pasim egyből felhozta a srácot. Most hétvégére át hívta őket grillezni. Hogy beszélgesek vele meg mennyünk el valahová vele. A legjobb az egészben hogy anyám azt mondta a srácnak hogy szerelmes vagyok belé ami nem igaz(onnan tudódom mert van egy közös barátunk a sráccal és ő mondta). Mindig mondom neki hogy nem szeretném de nem érti meg.Hogy kéne anyám tudtára adnom finoman hogy ne kerítsen nekem pasit?

18/L



2022. aug. 8. 23:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Hozd össze egy korabeli férfival. A férfinak kottyintsd el hogy szerelmes belé az anyád, és hívd el grillezni. Most péntekre. Meglesz a hatás.
2022. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Kezdd el összehozni a szomszéddal, hazudd neki, hogy anyád szerelmes belé, ne légy tekintettel anyád házasságára (de apád avasd be, ha normális), és várd a reakciókat. Utána szerintem vevő lesz a beszélgetésre.
2022. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ne Anyadnak mond, hanem a sracnak! Szepen kozold vele, hogy Anyad kavarja a dolgokat es, hogy te NEM szeretnel vele osszejonni!!!
2022. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod h nem az eseted és kész.
2022. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
79%
Lehet azt szeretné, hogy őt döngesse meg. Csak így akar közel kerülni hozzá.
2022. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Én a grillezésen kereken közölném a sráccal úgy, hogy anyud is ottlegyen és hallja: figyu, Pali, nem akarlak kellemetlen helyzetbe hozni, nem szeretném, ha azt hinnéd, rád akarok hajtani, valójában anyám játssza a kerítőnőt, és ő hazudgál rólam, hogy beléd vagyok zúgva. Gondoltam, jobb, ha ezt letisztázzuk, mielőtt félreérted a helyzetet.

De ezt semmiképp sem négyszemközt, hanem nyilvánosan! Ebből talán ért anyud.

2022. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy utolsó kommentelő írja.

Te ismered őt, milyen reakciókra számíthatsz...

2022. aug. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek, ezt úgy kell csinálni, hogy hallja anyád is, meg s csávó is. De mi a baj vele? Vagy csak nem szeretnél most pasit?
2022. aug. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, bár velem ezt nem játszhatnák el, mert elég gyorsan helyretteném.
2022. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

A finoman megvolt, az nem segít. Akkor határozottan.

Pl. elmész otthonról ha megjönnek, anyád beég, majd veszekszik, de hátha nem erőlteti. Vagy mondd azt, hogy leszbi vagy.

2022. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!