Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy át akarom hívni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy a szuleimmel sosem tudtam megosztani mindent és azt is mastol tudtak meg hogy van barátnőm. Nem szeretek nekik beszelni ilyen dolgokrol mert amikor szobajon akkor kezdenek gúnyolodni persze viccesen, de at szeretnem hivni a barátnőm, hogyan mondjam meg nekik? Normalis valaszokat kerek lehetoleg

2022. aug. 24. 00:05
 1/10 anonim válasza:
67%
hány évesek vagytok??????
2022. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ismered a stílusukat, tehát rákészülsz és nem szívod mellre!


"Anya, Apa! Szeretném áthívni a barátnőmet, hogy megismerjétek, mert nem lehet mindig az utcán csavarogni."

2022. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát.. Mit reagálnának arra hogy ha pl. úgy kérdeznél rá: Anya, apa, átjöhetne a "Jázmin"? Csak hogy tudjuk milyen a viszony, egyébként meg ha ezt akarnád bevetni próbáld lazán, úgy van a legnagyobb esély a sikerre.
2022. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
64%
A normális, tökös odaállós "átjöhet-e a csajom" nem játszik, szóval már csak gondos manifesztációs technikák tudnak segíteni.
2022. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
"Anya-apa, már úgyis tudtok róla, hogy van Jázmin. Mikor hívhatnám át hozzánk?"
2022. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem derült ki, hogy hogy hány éves vagy, de csak ki kell mondani, szeretném áthívni, nincs ebben ennél több.

Azt viszont ettől függetlenül el kellene mondanod, hogy nagyon zavarnak a nem vicces beszólogatások, és fejezzék be.

2022. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Hány évesek vagytok? Szerintem csak simán ülj le velük megbeszélni, hogy szeretnéd áthívni
2022. aug. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Az egyiknek mondd oda h x este ajton a bnom es o tovabb adja a masiknak.

2. Ha nem mgy ilyen direktbe, meselj neki arrol a napról amelyiken atjonne v hozd fel azt a napot valahogy. Az oveket is akar aztan vidd tovabb addig amig azzal zarod h es akkor estere meg bnod is atjon filmeztek stb aztan alvs es holnap mentek ide oda. Fuzd bele a temaba.

Bar nem tudom nálatok mennyire kell az ilyetmegkerdezni h ott aludhat-e reven nem tudom h 14 v 18 evesek vagytok, vagy nalatok mi szokás.

2022. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem siman megmondod hogy szeretne átjönni hozzátok, nem gond?
2022. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hol írta a Kérdező, hogy a csaj ott is aludna?

Egyelőre egy sima átjövetelt akar a szüleivel megbeszélni, akiknek még azt sem merte saját maga elmondani, hogy van a barinő.

2022. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!