Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anyja is olyan,hogy...

Más anyja is olyan,hogy mindent kommentál otthon?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok mindenbe beleszól, vagy pedig kommentálja. Akkor is beszól valamit amikor kimegyek enni a konyhába, vagy ha elemgyek otthonról. Olyan mint egy kényszerbeteg, akinek mindig muszáj valamit mondania, amikor csak meglát. És mindig negatívat.

2022. aug. 24. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Kezdj el hangosan énekelni ilyenkor :D

Viccet félretéve, ignoráld. Az én anyám nem ilyen, ha néha mégis előbújik belőle ez, akkor vagy ignorálom, vagy nagyon összeveszem vele.

2022. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hiába ignorálom, hiába nem szólók vissza semmit sem, akkor is mindig mondja. Már mondtam neki hogy nincs szükségem erre, és csak idegesít vele. Mégis folytatja. Kb. Olyan mint egy kényszerbeteg. Kényszeresen mond valamit amikor csinálok valamit.
2022. aug. 24. 15:12
 3/15 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Hogy érted, hogy kényszeresen mond valamit? Úgy értem milyen megjegyzéseket tesz?

2022. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
3: szerintem próbál a hisztis kérdezővel kommunikálni, csak a kérdező receptorai hibásak... :)
2022. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amikor elmegyek otthonról, akkor mindig tesz valami negatív megjegyzést az öltözködésemre, állandóan megkérdőjelez mindenben, folyton valami rosszra hívja fel a figyelememet, nézi minden mozdulatimat, ha kimegyek a konyhába, akkor a nappaliból kiabálja be hogy mit egyek,
2022. aug. 24. 15:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenben elbizonytalanít,direkt értetlenkedik, attól érzi jól magát, ha a másikat lenyomja. Direkt keresi a másikban a hibát, és direkt kritizál. Attol érzi magát jobbnak,ha a másikról rosszakat mond.
2022. aug. 24. 15:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el!


Amúgy hány éves vagy?

2022. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Enyem is

Kedvenc mondata a "miert nem lehet kipakolni ebből a mosogatogepbol" és a "már megint mindenr nekem kell csinalnom"

En nem szoktam felvenni már ezeket, hozzászoktam, 16 éves korom óta így viselkedik velem.


Igazabol sok mindent nem tudsz tenni, mert olyan sose lesz ami tökéletes lesz neki😅

2022. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
8-as! Talán segíteni kéne, és nem csinálná ezt anyád
2022. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es Segítek! Ha éppen csinálok valamit és ő is ugyanúgy otthon van, nem dolgozik nem az lesz a legfontosqbb hogy pakoljak mikor nem érek ra:D
2022. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!