Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Apukám rákos. 130 km-re élünk egymástól, de nem érzem azt, hogy egyedül képes lennék végig csinálni és hazamenni hozzá, végignézni ugyanazt, amit anyukám is átélt (ő is rákos volt).

Képtelen vagyok arra, hogy azt mondjam, hogy jó, most hazamegyek, mert tudom, hogyha nem lenne láncdohányos és egészségesebben élne, akkor nem tartanánk itt.



2022. júl. 30. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül sok ember nem bírja! Sajnos, mostanában sokszor lehetett olyat hallani, hogy megölte az ápolt hozzátartozóját, majd magával is végzett. "Jó" esetben "csak" magával végzett...

Egyedül nagyon nehéz! Mi is négyen ápoltuk az egyik nagymamámat!

Nincs még másik rokon, aki segítene neked?

Egyedül ne vállald be!!!

2022. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Hazamennék, lehoznám, tükörbe tudok nézni. Anyuval ment, menne vele is. Nagyon szar lenne, de menne.
2022. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
És hogy gondolod, feladod az állásod, életed a mostani bizonytalan helyzetben? Kin segítesz ha ott maradsz egy fillér nélkül?
2022. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Megtehetem.
2022. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván nem hagynám magára ebben a hatalmas bajban se anyám se apám.Tartanám a lelket benne míg lehet.De te azt fogod tenni,már magadban eldöntötted ezt.Kifogásokat mindíg talál az ember ha nem akar valamit.Nem vagy rossz ember.De egyet jegyezz meg,az életben nem fogod elfelejteni hogy nem voltál mellette.Amúgy szíved joga,az élet nem marad adós....
2022. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Hasonlóval küzdök én is, anyám is tett érte hogy ott tartson ahol -kezeletlen cukor, orbáncok, már kétnaponta fel kell rakni mert elesik-..ő panaszkodik néha, néha én is kifakadok mert még fiatal azért ehhez!.. de tegnap azt mondta hogy nyugi, mindenki tudja hogy te mindent megteszel.


a párom anyukája is rákos volt ő is mellette élt, az utolsó napok voltak kőkemények, addig a három tesó segített, de viszont nem hagyta el magát a néni ! Elég lehetett valóban ezt egyszer végigcsinálni . Én is azt kérdeztem anyámtól , ha már maga nem érdekli de nem gondol a dédunokára aki mászik a váladékos szőnyegen?? már elnézést.. Egy éve nem megy orvoshoz miután kijött a kórházból. TEgnap azt kérdezte nem-e maradnék otthon hivatásos ápolónak . Hát nem. Már kaptam egy gerincsérvet amikor a kórházban húzkodtam fel hogy egyen..

Azért a lóf..snak is van vége na.

2022. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez miatt egyáltalán nem vagy rossz ember.
2022. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Mondj le az örökségről akkor és abból a pénzből keressetek egy otthont ahol ápolják helyetted.
2022. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Internet tele van:

- képesített (drágább, megbízhatóbb)

- önjelölt (olcsóbb, trehányabb)


Idősgondozóval:


Ha nincs kedved vállalni akkor szakíts egy hétvégét arra, hogy a hételején felteszel az egyik ilyen oldalra egy hirdetést, hogy keresed ezt a nőt/ férfit ilyen és ilyen tapasztalatokkal(fényképesönéletrajzzal) aki ennyiért elvállalna a hozzátartozód ápolását, aztán a 7végére IDŐÍZTESZ egy "állásinterjút" ott ahol és akit ápolni kéne.

(Több szem többet lát)


Semmi ördöngösség, szemétség nincs benne, hogy van munkád és a megélhetésedért dolgozol, ne adj Isten még szereted is csinálni és rosszak a korábbi tapasztalataid vagy nem szereted az efféle munkát..



[link]

2022. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem tudhatod, hogy ha nem dohányozna és egészségesen élne most mi lenne. Lehet ugyanez.
2022. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!