Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy babát szeretnék?

Figyelt kérdés

Nagyon konzervatívak a szüleim és nem tudom, hogy készítsem fel őket erre az egészre.

Tudom, hogy kiakadnának

26/N



2022. aug. 24. 17:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül?
2022. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezt előre megbeszélni.

A pároddal/férjeddel beszéld meg, a szülők meg majd megtudják az örömhírt ha már bekopogott a gólya.

2022. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim válasza:
100%
Majd bejelentitek ha már útba van! Felnőtt nő vagy. Nincs beleszólása, eltudjatok tartani akkor miért ne?
2022. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Öööö..... Nincs párod? Vagy mi ebben a fura, hogy 26évesen gyereket szeretnél...?
2022. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy oda állsz a szüleid elé, és beszolsz nekik hogy terhes vagy.
2022. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várom a rébuszos kérdés feloldását... :)
2022. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%
Kamu kérdés, ne pörögjetek rá.
2022. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Valóban rébuszokban írtam csak…Van férjem és évek óta élünk külön házban.

Anyagilag is jó helyzetben vagyunk hála Istennek

Sajnos a szüleim nagyon konzervatívak és tudom, hogy úgy állnának hozza a dologhoz, hogy vetessem el. Legalábbis édesanyám biztos…

Ezért volt a férjem ötlete, hogy ezt közöljem velük előre. Mondtam neki, hogy ez nagyon nem jó ötlet, inkább majd akkor akikor már terhes vagyok.

Ennek előzménye az, hogy az esküvő előtt is patáliát rendezett, hogy ez miért kell nekünk..

2022. aug. 24. 17:33
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö...... Én ezt elképzelni nem tudom. Hacsak anyád nem pszichiátriai eset....


Mi az, hogy konzervatív???? És pont egy konzervatív akarna abortuszt..? Csak én érzem hogy ez oximoron?????


Valami nagyon nem stimmel...

2022. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha konzervatívok pont, hogy nem akarnák elvetetni. Önállóan, ketten együtt éltek a pároddal, gondolom van biztos jövedelmetek. Semmi közük az életetekhez.

Az esküvőbe mit szóltak bele? Nárcisztikusak, egoisták és ők akartak mindent megmondani? Esetleg beleadtak jóval az egészbe?

2022. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!