Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, ha apám édesanyá...

Mit tehetnék, ha apám édesanyám halálát követően fél évvel szerelmes lett és hozzánk akarja költöztetni a nőt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 11:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Joga van hozzá.
2022. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
72%
Apád háza? AKkor megszoksz vagy megszöksz.
2022. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
82%

Én is így jartam, csak nálunk anyám állított be új férfival.

Fel évig bírtam velük, elkoltoztem 22 évesen. Nem bántam meg.

2022. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
78%

Ne ítéld el egyből a nőt. Simán lehet, hogy jófej.


Igyekezz normálisan, kedvesen viselkedni vele.

2022. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%
Miért baj hogy talált valakit? Talán soha többet ne ismerkedjen? Ha oda is akarja költöztetni mivel szerintem az ő háza így nem sok beleszólásod van. Ismerd meg a nőt ha valami nem tetszik el lehet költözni.
2022. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Nálunk a ház az enyém is.

Én annyit mondtam apámnak, hogy legyen ha így érzi. Viszont azt nem fogom elfogadni,ha a nő anyáskodni akar majd felettem, és beleszól az itthoni dolgokba. Nem bírta megállni, nagyon nem jöttünk ki jól. Akkor szakadt el a cérna mikor már a munkarendembe is bele akart szólni, hogyha többet túlóráznék akkor fel lehetne újítani ezt meg azt a házban.

Akkor mondtam hogy oké legyen én elköltözök, de hozok ide pluszba albérlőket. Nem a kedves fajtából😂

2022. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
63%

Ez miért zavar téged?

- Ha úgy érzed, ez azt jelenti, hogy nem tiszteli eléggé édesanyád emlékét, akkor magadban kell helyre tenned a dolgokat. Hiába "fáj", vagy "sért" téged ez, ő felelős a saját életéért, érzéseiért. A boldog házasságban élők az egyik fél halála után sokszor hamar újraházasodnak, mert hiányzik nekik az érzés. Ha pedig esetleg nem voltak boldogok, nem szerették úgy egymást... örülj, hogy édesapádra rátalált a szerelem. (Ha annyira zavar, hogy erről kérdést írtál ki, beszélj vele! Próbáld megérteni.)

- Ha attól félsz, hogy jelenleg olyan instabil lelkiállapotban van, ami miatt hozhat magára nézve rossz döntést, akkor sem tudsz mit csinálni, mint beszélni vele erről. Nyilván nem árt figyelni a továbbiakban sem.

- Ha a nő nem szimpi, akkor sajnálom. Bár akkor sem nagyon tudsz mit tenni, ismerd meg jobban, levetkőzve a belső rossz érzéseidet, hátha az lesz. Ha nem, nem kell vele túl sokat kontaktálni.

2022. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
66%
Én megértelek...Normál esetben ennek úgy kellene működnie ( mivel egy fedél alatt éltek apáddal) hogy megbeszélitek, kinek mennyi a gyászidő, mennyi időre van szüksége a feldolgozáshoz. Ezt aztán illene kölcsönösen tiszteletben tartani, mert így ezzel most neked újabb fájdalmat okoz.
2022. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%

#8: Ezzel semmiképp nem tudok egyetérteni.

Van egy olyan fogalom, hogy magánélet. Na, ez pont attól magánélet, mert "magán". És ha ő azt mondja, hogy 15 évig nem szeretné, ha lenne bárkije, akkor neki most kötelessége magányosan megrohadni? Na, nehogy már...

2022. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
9...Nem erről van szó... Ilyen esetben meghatározható egy mindkettejük számára megfelelő időtartam... s azalatt a kérdező max elköltözik otthonról és nem kell végignéznie, megélnie azt, ami lelkileg tovább rombolja.
2022. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!