Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, pasik! Van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik! Van olyan köztetek, aki nagyon-nagyon-nagyon szerelmes volt, valamilyen formában mégis megcsalta a párját egy jól működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért tettétek, bevallottátok-e, ha igen, megbocsátott-e a másik fél?
2022. szept. 1. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Sosem tennék ilyet. Soha.
2022. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Erről azok a kérdések jutnak eszembe aminél a kérdező váltig állította hogy szereti a párját és a megcsalás belefér egy "komoly" kapcsolatba! Egyszerűen kiakasztanak az ilyen emberek!(nem azt mondom hogy elítélendő, ha valaki szereti a változatosságot, hanem az amikor hülyeséget állít az igazi társkapcsolatokról!(nem vettem bele az ilyen laza, nyitott kapcsolatokat ,mert szerintem az ilyen 21.századi poligám újítás!
2022. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
kapcsolatokat
2022. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel akar etetni a pasi? XD
2022. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Jaj, milyen igaz, van egy pasi itt aki mindig ételhez hasonlítja a nőket (milyen kedves), szerinte belefér a megcsalás, mint néha a hamburger ha otthon porterhouse steak várja. Váltig bizonygatja, hogy ő bizony szerelmes a párjába! Szánalmas.
2022. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4, nem, egyik nagyon jó fiú barátommal történt ez (megcsalta a párját). Én úgy gondolom, hogy azért lehetett ez, mert nem szereti igazán, de ő azt mondja, hogy ez nincs így, csak a vadászösztön, meg az ital, meg a kíváncsiság, de közben nem tudna senkit így szeretni... nekem továbbra is üres dumának tűnik, de gondoltam meghallgatok más véleményt is, akik hasonló cipőben járnak, jártak.

(Én továbbra is úgy gondolom, hogy NEM szereti a lányt, csak még ő sem tudja, hogy ez így van.)

2022. szept. 1. 23:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annál gázabb, mint amikor az italra fogja valaki. Hárítja a felelősséget. Akinek állandóan viszket a párja mellett, azzal vagy nem illenek össze vagy szexfüggőségben szenved, de sajnos ezt nem veszik komolyan az emberek, az rá a válasz, hogy " hát az ember eleve nem monogám" stb., miert is akarjuk ezt szegény emberre ráerőszakolni. Márpedig aki folyamatosan vadászik az igenis függő, csak nem foglalkozik vele, sőt talán még vahol büszke is a teljesítményére.
2022. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Elvek. Értékek. Megbecsülés. Fontosság. Döntés.


Ezek hiányoznak. A szerelmet aztán sokféleképpen lehet definiálni, ahogy tetszik.

2022. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát kiállni és megmondani hogy már nem szereti a párját, ahhoz tökösség kell.
2022. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

ilyen nincs, aki nagyon-nagyon-nagyon szerelmes valakibe de még a simán szerelme is képtelen ilyet tenni

aki meg azt mondja h szereti a párját és még is félre lép, v hibának elgyengülésnek hívja az hazudik....

képtelen lennék ilyenre, részegen és egyéb allapotban is van annyi önkontrollom h nem tennék ilyet

2022. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!