Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves fiut elengedni más...

16 éves fiut elengedni más városba a haverjaival?

Figyelt kérdés

Ti mennyire engednétek el 16 éves fiút egy másik városba? HA pl reggel 8 órakor indul és este 8-ra itthon van?


Nem tudom mit akar ott, gondolom azért akar menni mert még soha nem járt ott és meg akarja nézni. Ugye még nincs jogsija szóval busszal akar menni.



2022. szept. 10. 12:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mivel azóta töröltek kommenteket köztük a tiedet is, amiben nem részletezem mi volt, így mentek el a sorszámok.
2022. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ja persze én is ezt mondanám
2022. szept. 10. 16:08
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez nem az én dolgom én csak jeleztem hogy miért lett az enyém a 8-as mikor még nem az volt eredetileg :)
2022. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzem, hogy sok 14-15 éves gyerek már más városba jár középiskolába. Én a falumtól 15 km-re lévő városba 14 évesen már úgy jártam, hogy kora reggel elmentem, és különóra miatt sokszor késő délután, este értem haza, mégsem lett bajom. És a környékbeli településekről az osztálytársaim is hasonlóan csinálták. Busszal jártunk, a szüleink sosem kísértek, és mégis itt vagyunk. Pedig ez nem volt olyan régen, mert tavaly fejeztem be a középsulit.

A középsulis tapasztalataim alapján én már simán elengednék egy 16 éves gyereket a közeli városba. Amúgy sem hiszem el, hogy egy ilyen idős gyereket még mindenhova a szülei kísérnek.

2022. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
77%
El lehet engedi, te már ennyi idősen buliztál az éjszakában, mondd hogy nem úgysem hiszem el.
2022. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
16 éves lányom van. Másik városba jár busszal suliba, van hogy reggel 7kor indul, este 7re ér haza, ha valami dolga van. De voltak a barátnőivel nyáron Pesten vásárolni vonattal (tőlünk kB 100 km), illetve a Balatonnál 5 napot, szintén vonattal. Megbízható, így elengedem. A saját gyerekedet te ismered, hogy mennyire önálló és megbízható.
2022. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Kamukérdés, napi troll
2022. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17


te nagyon okos vagy ugy latszik.

2022. szept. 11. 03:44
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

Apám amikor 16 voltam a várost féltette ahova megyek, nem engem.

Akkoriban szélsőségesen igazságérzetes voltam és már akkor nagyon jól karatéztam szóval okkal, nem viccből féltette.


Amúgy mindenki más. Fogyiból 50 évesen se engedném egyedül wcre se, de ha olyan, mint a lányom, akkor már 13 évesen is simán mehet.

2022. szept. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nah, te is teljesen el vagy rugaszkodva a valóságtól, ha azt hiszed, bárkire is veszélyes vagy karatéval, akinek megvan a két keze két lába
2022. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!