Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves lány parancsolhat az...

20 éves lány parancsolhat az anyjának bármi is legyen az ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy merül ez fel? Parancsolhat bárkinek bármit, ő pedig majd jól szembeneveti.
2022. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben az emberek nem "parancsolgatnak" egymásnak.


Bizonyos esetben az egyik ember a másik belátásának hiányában megpróbálhatja érvényesíteni az akaratát az ő érdekében (pl. a gyereknek még nincs önkontrollja, ezért a szülő mondja meg, meddig tart a játszóterezés, az szülő nem teljesen józan, ezért a gyerek ráveszi, hogy maradjon otthon stb.)

2022. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Nincs joga hozzá, hogy parancsolgasson bármiben is az anyjának!!!

Ha az anyja pl. alkoholista, qrváskodik, egészségtelen életmódot folytat, akkor MEGKÉRHETI (akár emeltebb hangon is, mert csendben ezt aligha lehet elintézni), hogy szakítson ezzel a szokásával.

Parancsolni nem lehet, hiába nagykorú a lány.

2022. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Fejtsd ki mert ez így egy nagy nulla.
2022. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értünk parancsnak? Nálunk például anyu azt is parancsnak aposztrofálja, ha kérdez tőlem valamit, hogy hogyan csináljon, mert ő nem ért hozzá, én meg elmondom, hogy hogy kell. Tehát mondjuk nem ért xy internetes dologhoz, én meg megmondom, hogy hogy csinálja. Ez az ő szemében egy parancsnak van nyilvántartva, de ettől még nem hiszem, hogy egy rossz dolog lenne az, hogy megmondtam neki, hogy mit tudom én, hogyan küldjön videót a munkatársának.
2022. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, parancsolni? A barátomnak nem parancsolok, de még az öcsémnek sem, nemhogy a szülőmnek.


Ez szimplán neveltetés kérdése.

2022. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
100%

Bármi is legyen az? Már hogy az anyja? Nem ember? ET?


Amúgy akkor parancsolhat, ha katonák és magasabb rendfokozatban van a lány. Szívesen.

2022. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pretorius25 ***** válasza:
33%
NEM! Majd jól pofánbassza a 20 éves kisasszonyt az anyja, ha ilyesmire vetemedik!!
2022. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!